Traktör Mersin’e, Mibzer Ceyhan’a...

Çukurova Tarım Fuarı şanslı çiftçileri mutlu etti

Traktör Mersin’e, Mibzer Ceyhan’a...

Traktör Mersin’e, Mibzer Ceyhan’a...

 

 

 “ÇUKUROVA TARIM FUARI”, ELKA Fuarcılık tarafından, 16 – 20 Eylül 2015 tarihleri arasında ÇUKOBİRLİK iş birliği ile, Çukobirlik Tesisleri’nde (Adana-Mersin Karayolu 19.km Seyhan / ADANA ) düzenlendi. 

 

Traktör ve Ekipman Çekilişi...

 

Çukurova Tarım Fuarı bir çok yeniliğe imza attı. Uygulama tarlasında ürünleri görerek test etme ve karşılaştırarak satın alma imkanı sunan Çukurova Tarım Fuarı, katılımcı firmaların verdiği büyük destek ile sektörün özlediği, hak ettiği kalitede bir fuarı bölgeye kazandırdı.

 

Ayrıca ilk kez bu fuarda, fuarı ziyaret eden ve Tarım Bakanlığı kayıt sistemlerinden herhangi birine kayıtlı olan çiftçiler arasında yapılan milli piyango çekilişi ile Traktör ve Hassas Ekim Makinesi hediye edildi. Adana ve Mersin’i birleştiren fuar çekiliş sonuçları ile de bu birlikteliği noter huzurunda onaylattı.

 

Çekiliş sonucunda Mersin’den Salih PARLAR  KUBOTA marka Traktör, Ceyhan’dan Halil İbrahim İldeş ise  Sönmezler marka Pnömatik Hassas Ekim Makinesi kazandı. Düzenlenen tören ile hediyeler talihlilere teslim edildi.

 

Çukurova Tarım Fuarı 2016 yılında 20 – 24 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek. Nisan 2016 gerçekleşecek fuar, farklı etkinliklerle kendinden söz ettirmeye hazırlanıyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2015, 16:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2