banner6

Türk-İş 5 bin fidan dikecek

Türk İş Başkanlar Kurulu toplantısı Türk İş Mali Sekreteri ve Yol-İş Sendikası Genel Başkanı Ramazan Ağar’ın başkanlığında Adana’da yapıldı.

Türk-İş 5 bin fidan dikecek

Ahmet Özdemir

ADANA (İLKHABER)-Türk İş Başkanlar Kurulu toplantısı Türk İş Mali Sekreteri ve Yol-İş Sendikası Genel Başkanı Ramazan Ağar’ın başkanlığında Adana’da yapıldı.

Adnan Kahveci Bulvarı üzerinde bulunan Yol İş Holiday Adana Otel’de gerçekleştirilen Başkanlar kurulunda toplu sözleşme dönemi ve 8 Mart Kadınlar Günü konusu ele alındı.   Hatay’ın Belen İlçesi’nde çıkan orman yangınlarıyla yok olan ormanların yerine Türk İş tarafından 5 Bin fidan dikileceğini belirten Türk İş Mali Sekreteri ve Yol-İş Sendikası Genel Başkanı Ramazan Ağar, ayrıca toplu sözleşme dönemine dikkat çekti.

Türk İş Adana Bölge Temsilcisi Edip Gülnar ise, toplantı hakkında bilgiler vererek, “Sözleşme dönemleri başladığı için Ramazan Ağar Başkanımız başkanlığında Başkanlar Kurulu toplantımızı yaptık. Sözleşme dönemimizin yanı sıra birde orman yangınları vardı Belen’de. 8 Mart Kadınlar Günü nedeniyle 5000 fidan dikeceğiz Belen’de. Oradan da Diyarbakır’da dağa kaçırılan çocukları için nöbet tutan ailelerin yanına gideceğiz. Orada 8 Mart Kadınlar Günü’nü kutlayacağız.” dedi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42