banner6

Turkcell'den patronlara yepyeni ayrıcalıklar

Türkiye'nin lider teknoloji ve iletişim şirketi Turkcell, Patronlar Kulübü ile Turkcell'li kurumsal müşterileri için yepyeni bir ayrıcalıklar dünyası daha tasarladı.

Turkcell'den patronlara yepyeni  ayrıcalıklar
Turkcell’den patronlara yepyeni  ayrıcalıklar

 

 

Türkiye’nin lider teknoloji ve iletişim şirketi Turkcell, Patronlar Kulübü ile Turkcell’li kurumsal müşterileri için yepyeni bir ayrıcalıklar dünyası daha tasarladı. Turkcell’le çalışan tüm kurumsal şirketlerin içinden belli kriterler doğrultusunda belirlenen 5.200 firmadan yaklaşık 6.000 patron artık kişisel gelişimden, eğitimlere, sektörel etkinliklerden eğlenceye sayısız avantajın tadını çıkaracak.

“PEK ÇOK NOKTALARDA

PATRONUN YANINDAYIZ”

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş hayata geçirdikleri Patronlar Kulübü hakkında yaptığı açıklamada:  Bugün 81 ilde binlerce şirketimiz Turkcell’le çalışmayı tercih ediyor. Başarılı her 10 şirketten 9’u Turkcell’le çalışıyor. Onların başarısına “daha fazla” katkı yapabilmek amacıyla işlerinde başarı, fark ve değer yaratacak hizmetler ve mobil iletişimin sağladığı olanakları sunuyoruz. Ama müşterilerimiz kurumsal olsa da işimiz her zaman insan. Sunduğumuz olanakları daha da kişiselleştirmek istedik. Turkcell’li olmayı tercih eden, yoğun iş temposuna sahip şirket patronlarına teşekkür etmek, onlara özel fırsatlar yaratmak ve yanlarında olduğumuzu hissettirmek için özel fırsatlar içeren Patronlar Kulübü’nü tasarladık. Artık, yoğun iş temposunda çalışan, iletişim ve eğitim ihtiyaçları farklı olan şirket sahiplerini, seminerler, eğitimler ve hayatın hemen her alanında hoş sürprizler ve kolaylıklar bekliyor” dedi.

”PATRONLARA ÖZEL AYRICALIK”

Turkcell Patronlar Kulübü, iş sahiplerinin sadece iletişim ihtiyaçları değil, kişisel ve sosyal hayatları da düşünülerek tasarlandı. “İletişim ihtiyaçları neler?”, “Hangi markaları kullanır?”, “Sosyal yaşamında neleri tercih eder?” gibi soruların yanıtları bulunarak, bu cevapların adreslendiği çözümler sunuldu. Patronların yüzde 78’in üzerinde iPhone ve Blackberry sahibi oldukları ve ortalamanın yüzde 50 üzerinde data kullanımları olduğu göz önünde bulundurularak hayatlarına hız ve kolaylıklar getirecek çözümler üretildi. 

“İNDİRİM BEKLİYOR”

Turkcell Patronlar Kulübü’ne üye olan yaklaşık 6.000 patron, pek çok markadan özel indirimlere ve avantajlara sahip olacak. Kişisel gelişim eğitimleri, dünyada ve Türkiye’de önde gelen uzmanlar ve duayen iş adamlarından seminerler, Turkcell ürün ve servislerinden ücretsiz hediyeler, hizmet verdikleri sektöre özel  eventler ve yoğun iş yaşamlarına hız katmak dışında özel yaşamlarını renklendirecek hoş sürprizler de onları bekliyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER