Turkcell'le, “İş’te Teknoloji Hamlesi”

Turkcell şirketleri teknolojiyle buluşturuyor

Turkcell'le, “İş’te Teknoloji Hamlesi”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turkcell’in, şirketlerin mobil ve sabit teknoloji çözümlerini kullanarak, daha hızlı ve kârlı olmalarını sağlamak, büyümelerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği “İş’te Teknoloji Hamlesi” toplantılarının  dördüncü durağı Adana oldu.

 

SÜREYYA URİ

ADANA- Turkcell, “İş’te Teknoloji Hamlesi” vizyonu doğrultusunda, şirketlerin büyümesine teknolojiyle destek olmak üzere gerçekleştirdiği Anadolu turuna Adana'da devam etti.  Hiltonsa Oteli'nde Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç ve Adana Ticaret Odası Başkan Yardımcı Halis Bayrak ile işadamlarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda ünlü komedyen Kadir Çöpdemir bir sinevizyon gösterimi sundu. Teknolojinin çarpıtıcı kullanımının  fotoğraflarına yer veren sunumunda Çöpdemir,  katılımcıları kahkahaya boğdu. Çöpdemir, teknoloji ve marka olmanın önemine değinirken Adana kebabını hatırlatmayı da ihmal etmedi.

  Adana Ticaret Odası Başkan Yardımcı Halis Bayrak ağır rekabet koşullarında teknolojik yatırım yapamadığı için yeni kurulan KOBİ'lerin yüzde 50'sinin ilk altı yıl içinde kapandığına dikkat çekti.  Bayrak, işletmelerin varlıklarını sürdürebilmeleri ve güçlerini korumak için teknolojiden yararlanmaları ve teknolojik yatırımlarını artırmaları gerektiğinin altını çizerken, işletmelerin de bu anlamda desteklenmesini istedi.

 

Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç ise Türkiye'nin en büyük bin firması arasında yer alan şirketleriyle Adana'nın ekonominin lokomotifi durumunda olduğunu söyledi. Firmaların  her geçen gün teknolojiden daha fazla yararlandığını, küreselleşen ekonominin biribirinden etkilendiğini, dolayısıyla krizin de küreselleştiğini belirten Kıvanç, güçlü şirketlerler için  teknolojik yatırımların büyük önem taşıdığını vurguladı.

 Toplantı, Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş’ın “Teknoloji ve İnovasyonla Yeni Bir Dünya” başlıklı konuşmasıyla devam etti.

Kocabaş:” Şirketlerin işlerinde fark yaratması ancak ve ancak teknolojik dönüşümle mümkün”

Turkcell Kurumsal Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş yaptığı sunumda: “Turkcell, bugün kurumsal pazarın lideri ve 510 bini aşkın şirkete hizmet veriyor. Turkcell’li olmayı seçen şirketler için fark yaratmak, onları teknolojiyle bir adım öne taşıyabilmek için yoğun bir çaba içerisindeyiz. Biz istiyoruz ki, boyutu ve faaliyeti ne olursa olsun tüm şirketler bu fırsatı yakalasın. Anadolu’nun dört bir yanında Türkiye ekonomisini her geçen gün daha iyi noktalara taşıyan binlerce şirket var. Turkcell olarak öncelikli hedefimiz bu şirketlerin teknik ekipleriyle birlikte çalışıp, Anadolu'da iş ortaklığı ekosistemini büyüterek yerel değeri güçlendirmek.” dedi. Günümüz dünyasında şirketlerin ancak teknolojik dönüşümle işlerinde fark yaratabileceğinin altını çizen Kocabaş konuşmasına şöyle sürdürdü:” Ülkemizin ilk sanayileşen illerinden biri olan, kültür ve ticaret merkezimiz Adanamızın da bu teknolojik dönüşümü en hızlı şekilde sistemlerine entegre ederek, ekonomimizin en önemli damarlarından biri olma yönündeki iddiasını sürdürecek illerimizden biri olarak görüyorum.

Turkcell Kurumsal Satış Direktörü Burak Ersoy yaptığı konuşmada “Turkcell, Adana’daki kurumsal müşterilerine “İş’te Teknoloji Hamlesi” ile ürün değil, ihtiyaç tabanlı bir yaklaşım sunuyor. Farklı sektörlerden yüzbinlerce müşterimizin ihtiyaçlarını analiz ederek, kamudan medya ve finansa, enerjiden lojistiğe, perakende, inşaat ve sağlık sektörlerine kadar uzanan geniş bir yelpazede müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak 3 temel alan belirledik: Yeni iş modelimizde “Altyapı”, “Yönetim” ve “Pazarlama” alanlarının her birine özel setler oluşturduk. Bu setlerimizin içinde her boyutta şirketin hedeflenen ihtiyacını karşılayacak çözümlerimiz bulunuyor.” dedi.

Turkcell’in şirketlere, kuruluş aşamasından itibaren temel iletişim ihtiyaçlarını hiçbir formaliteyle zaman kaybetmeden, uygun maliyetle karşılamalarını sağlamak için sunduğu “İşini Turkcell’le Kur” uygulaması hakkında da toplantıda bilgi veren Ersoy şöyle devam etti: ”Henüz yolun başında olan şirketlere yönelik bu hizmetimiz ile tek tek ürün değil, ihtiyaç tabanlı bir çözüm yaklaşımı sunuyoruz. İlk Adım paketimizle şirketlerin maliyetlerini düşürürken, Yeni Müşteri paketimizle de gelirlerini artırarak başarıya daha hızlı ulaşmalarını istiyoruz. Ayrıca, ‘çiçeği burnunda’ girişimciler, şirket kurma sürecinde kendilerine gerekli olacak tüm bilgileri www.turkcell.com.tr/akademi   üzerinden,  Prof. Dr. Şükrü Kızılot’un anlatımıyla edinebilir. Hazırladığımız 25 videoluk eğitim setine tüm Turkcell aboneleri bilgisayar ve cep telefonlarından ücretsiz şekilde ulaşabiliyor. Turkcell olarak rekabet yeteneğini ve verimliliklerini artırmak isteyen tüm kurumsal müşterilerimizin yanında olmaya, onlara teknolojinin gücüyle güç katmaya devam edeceğiz. Kısacası, artık işinizi kurarken yanınızda Turkcell gücü var.”

 

“İşini Turkcell’le Kur”

“İşini Turkcell’le Kur” başlığı altında sunulan İlk Adım Paketi ve Yeni Müşteri Paketi’yle, henüz iş kurma süreçlerinin başında olan ya da küçük ölçekli çalışan şirketlere, altyapı ve pazarlama alanlarında önemli kolaylıklar getiriyor. ‘İlk Adım Paketi’yle, internet, telefon ve faks hizmeti de dâhil olmak üzere tüm temel iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarını tek elden kolayca karşılıyor. ‘Yeni Müşteri Paketi’ ise firmaların mobil pazarlama sistemlerini kullanarak müşterilerine ulaşmasını sağlıyor.

 İlk Adım Paketi’nde neler var?

İlk Adım Paketi’yle işlerini yeni kuran şirketlerin temel ihtiyacı olan internet, telefon, faks gibi hizmetler toplu olarak sunuluyor. Paket; Turkcell Superonline altyapısı ile sabit internet (25 Mbps Limitsiz 100GB Hız Alanlı Fiber İnternet Paketi/Yalın ADSL), Sabit Numara Tahsis/Taşıma ve Ofisten Her Yöne Dakika Paketleri, Ofisten Her Yöne VoIP 200 dakika,  İşin Cebinde Çalsın ve Akıllı Faks hizmetlerini içeriyor.

Paket’e üye olan Turkcell kurumsal müşterileri, fiber internet ve yalın ADSL hizmeti için aktivasyon, modem ve kurulum ücreti ödemiyor. Akıllı Faks için 20TL olan aktivasyon ücreti alınmıyor ve kampanya kapsamında ekstra bir ücret ödemeden 10 sayfa faks alınıp gönderilebiliyor.

24 ay taahhütle ayda 69 TL’ye alınabilen İlk Adım Paketi’ne sahip olmak için ISKURUYORUM yazıp 2222 kısa mesaj göndermek yeterli.

Yeni Müşteri Paketi’nde neler var? 

Temel pazarlama ihtiyaçları gözetilerek oluşturulan Yeni Müşteri Paketi’nde, firmaların mobil pazarlamayı kullanarak müşterilerine ulaşmasını sağlayan Toplu Mesajlaşma, Anında Cevap (interaktif haberleşme) ve Turkcelliler’e Mesaj hizmetleri yer alıyor.

Turkcell Yeni Müşteri Paketi’ni ilk üç ay boyunca 49 TL’den ve cayma bedelsiz satın almak mümkün. Paketi almak için ISKURUYORUM yazıp 2222 mesaj göndermek yeterli.

Mikrokrediyle işini geliştiriyor

Arzu Dokumacı

 

Teknoloji Hareketi Toplantısı’nın katılımcılarından biri de, Turkcell’in TİSVA  işbirliğiyle hayata geçirdiği Ekonomiye Kadın Gücü projesi kapsamında mikrokredi alarak işini büyüten Arzu Dokumacı oldu. İki çocuğu ile yalnız yaşayan ve ailesinin tüm geçimi ürettiği güzellik sabunlarını satarak karşılamaya çalışan Dokumacı mikrofinansla 2012 senesinde tanışıyor. Bu sayede işlerini daha rahat bir şekilde yürüten Dokumacı, Teknoloji Hareketi Toplantısı’nda gerçekleştirdiği konuşmada mikrofinans ailesine ve Turkcell’e sundukları destekten ötürü teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2014, 16:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rebeccasex
Rebeccasex - 1 ay Önce

I really want to fuck! You can see how I fuck myself in the ass on the camera! Register and write me my nickname Xenia21 http://gg.gg/kenia/ - http://skype.miss-bdsm.mcdir.ru/img/bbb.jpg My hot cunt wants dick! http://gg.gg/kenia/ - http://skype.miss-bdsm.mcdir.ru/img/21.jpg Here is a link to my camera >>> http://gg.gg/kenia/

Yvetteles
Yvetteles - 1 ay Önce

I really want to fuck! You can see how I fuck myself in the ass on the camera! Register and write me my nickname Xenia21 http://miss-bdsm.mcdir.ru/ - http://skype.miss-bdsm.mcdir.ru/img/bbb.jpg My hot cunt wants dick! http://miss-bdsm.mcdir.ru/ - http://skype.miss-bdsm.mcdir.ru/img/21.jpg Here is a link to my camera >>> http://miss-bdsm.mcdir.ru/

AlisaBoob
AlisaBoob - 1 ay Önce

AMBER JEWELRY, Natural BALTIC AMBER, Pendant You are Welcome in my Baltic Amber shop AmberWizard! https://www.etsy.com/shop/amberwizard AMBER Pendant for Cat Lovers Yellow and brown beads Gift, present, Women girls jewelry, Pendant for Cat Lovers .

Angelessahew
Angelessahew - 1 ay Önce

фундамент брусовой дом гидроизоляция кровельный материал 4 буквы сканворд монтаж фальцевой кровли видео шумоизоляция пенза крыша кашкай цена крыша требует ремонта покрыть крышу профнастилом цена работы ремонт кровли +из профлиста применение кровельных материалов мембрана +для кровли технониколь цена шумоизоляция купить +в казани ризолин кровельный цена оклейка крыши цена фирма кровля выход +на кровлю шумоизоляция канализации купить мягкая недорого кровля РјРѕСЃРєРІРµ покер РІ быстро деньги играя заработать как РІ 素人ナンパ『ビキニ美女たまんねぇw』愛撫に感じまくり激しい ютуб плиточный клей фольгоизол леруа мерлен нпц кровля гидроизоляция леруа мерлен чехов мягкая кровля резина гидроизоляция мягкая https://www.pinterest.ch/pin/566961040588249311/ капитальный ремонт кровли жилого 【無修正】ライブチャット https://vk.com/rizolin_v_tatarstane?w=wall-120168133_151 технониколь кровля официальный сайт цены https://www.pinterest.ch/pin/566961040572351785/ https://www.pinterest.jp/pin/566961040588591680/ ] теплица тюльпан +с открывающейся крышей цена https://vk.com/rizolin_v_tatarstane?w=wall-120168133_157 письмо +на ремонт крыши https://vk.com/rizolin_v_tatarstane?w=wall-120168133_116 https://www.pinterest.at/pin/566961040572743948/ для плиты гидроизоляция монолитной | 無料人妻若妻 爆乳な美女がマッサージ師に騙されハメられる! телефона честные казино для шумоизоляция фокус 2 балаково кровельные материалы ремонт крыши ремонт кровли ризолин кровлю выбрать РјСЏРіРєСѓСЋ для гаража какую бесплатно онлайн играть автоматы лошадки игровые гЂђеЂ‹дєєж’®еЅ±гЂ‘г‚·гѓ§гѓѓгѓ—е®ље“ЎгЃ•г‚“гЃ®гѓ‘гѓігѓЃгѓ©и©°г‚Ѓеђ€г‚ЏгЃ›пјЃи‰ІгЂ…гЃЄ уаз-буханка шумоизоляция утепление Рё 南京大学外国语学院学术类毕业硕士生须知 сделать крышу гаража ремонт крыши гаража https://www.pinterest.jp/pin/566961040572743933/ фса-2.5 https://www.pinterest.com/pin/566961040571830581/ капитальный ремонт мягкой кровли технология ризолин цена за рулон в москве кровля dwg https://www.pinterest.at/pin/566961040572008018/ https://www.pinterest.at/pin/566961040587615076/ монтаж мягкой кровли +своими руками инструкция https://www.pinterest.co.uk/pin/566961040572189547/ ремонт кровли +в сызрани https://www.pinterest.ru/pin/566961040572189545/ https://www.pinterest.dk/pin/566961040571830581/ карты казино игральные руками своими сделать видео гидроизоляцию ленточного фундамента как монтаж металлоконструкций кровли андулиновая кровля цена +за лист +в леруа кровля ульяновск цены https://www.pinterest.ru/pin/566961040586851779/ пЅ”пЅ€пЅ… гЂ‘part49 とまらない性欲 гЂђ г‚ЄгѓЉгѓ‹гѓј

CecilReuck
CecilReuck - 1 ay Önce

go to the website https://hicwacampli.tk/

AlisaBoob
AlisaBoob - 1 ay Önce

AMBER JEWELRY, Natural BALTIC AMBER, Earrings hoop piercing chandelier You are Welcome in my Baltic Amber exhibition AmberWizard! https://www.etsy.com/shop/amberwizard AMBER Earrings Round Yellow beads Gift, present, Women girls jewelry .

Yvetteles
Yvetteles - 1 ay Önce

http://miss-bdsm.mcdir.ru/ - http://skype.miss-bdsm.mcdir.ru/img/bbb.jpg My hot cunt wants dick! http://miss-bdsm.mcdir.ru/ - http://skype.miss-bdsm.mcdir.ru/img/21.jpg Fuck it in the ass.On the camera for free!My nickname on the site Xenia21 link to my free webcam http://miss-bdsm.mcdir.ru/

DamaVer
DamaVer - 1 ay Önce

http://www.google.ro/url?sa=t&rct=j&q=scoala%20de%20soferi&source=web&cd=127&ved=0CFwQFjAGOHg&url=http%3A%2F%2F1bis.ru%2Farticles%2Fsamye-moshnye-zdaniya-ministerstv-oborony%2F&ei=6J-GUamIJoiM4gThi4CQCg&usg=AFQjCNFPWhqMYqxG51-mz5BbBb8x6NycGg&bvm=bv.4596008 http://images.google.com/url?q=http://1bis.ru/articles/skolko-stoit-kvartira-v-ispanii-ot-nedorogih-do-elitnyh-predlozheniy/ http://www.google.co.in/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBkQFjAA&url=http%3A%2F%2F1bis.ru%2Farticles%2Fkvartirny-vopros%2F&ei=QD7_TPexM4iYvAOuoJCXBw&usg=AFQjCNGdj11js7Mj-wFcBp5tFEZ41q-l2g&sig2=6YMNWCZ1skT59WDwRYNEMw http://www.aidsmap.com/Aggregator.ashx?url=http%3A//1bis.ru/articles/kto-pokupaet-odnokomnatnie-kvartiri/ http://www.drinksmixer.com/redirect.php?url=http%3A%2F%2F1bis.ru%2Farticles%2Fpokupka-divana-dlya-interyera%2F


SIRADAKİ HABER