banner6

Ulusal Parti’den MHP’ye destek

Önceki gün Yüreğir, Seyhan, Çukurova ilçelerinde kitlesel katılımlara sahne olan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) bugün de Ulusal Parti’nin başkanlarından aldığı destekle önemli bir güç daha kazandı.

Ulusal Parti’den  MHP’ye destek

Ulusal Parti’den

MHP’ye destek

 

ADANA(İLKHABER) -  Önceki gün Yüreğir, Seyhan, Çukurova ilçelerinde kitlesel katılımlara sahne olan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) bugün de Ulusal Parti’nin başkanlarından aldığı destekle önemli bir güç daha kazandı.

ÜÇ BAŞKAN MHP’DE

Ulusal Parti Adana İl Başkanı Bünyamin Aka,  Ulusal Parti Seyhan İlçe Başkanı İsmail Kızılışık, Ulusal Parti İl Başkan Yardımcısı Ahmet Ekiz, MHP’ye destek verdiklerini ilan ettiler.

SÖZ KONUSU VATANSA

GERİSİ TEFERRUATTIR

MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu’nu makamında ziyaret eden Ulusal Parti heyeti, yaşanan sürece dikkat çekerek, “Güçlerin MHP’de birleşmesine inanıyoruz” mesajı verdiler. MHP Çukurova İlçe Başkanı İlhan Pehlivan’ın da hazır bulunduğu ziyarette Ulusal Parti Adana İl Başkanı Bünyamin Aka “Önemli günlerden geçiyoruz. Vatanımızın, milletimizin birliği, huzuru, kardeşliği büyük bir tehdit altında. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Söz konusu vatansa gerisi teferruattır’ şeklindeki tarihi veciz sözünü iliklerimize kadar hissettiğimiz günlerdeyiz. Onun için MHP’ye ve Hüseyin Sözlü’ye destek verme kararı aldık” diye konuştu.

MUSTAFA İZGİOĞLU’DAN

ÖNEMLİ MESAJLAR

Mustafa İzgioğlu da, “Bu sadece yerel bir seçim değil, Türkiye’nin geleceğinin oylanacağı bir seçimdir. Hep söylediğim gibi ‘Bu vatan, bu bayrak, bu ezan benim’ diyen herkesin ortak paydada, ortak bir adreste buluşma zamanı. Bu adresin MHP olduğunu aklıselim herkes kabul etmektedir. Bu buluşma, suyun toprağa kavuşması kadar hayati derecede önemli. Türk-İslam düşmanları, bu düşmanların senaryosunda figüranlık yapan hainler ellerini ovuşturmuş bekliyorken bu buluşma ötelenemez, ertelenemez. Aksi halde yarın çok ama çok geç kalınmış olacaktır. Zaman bir olma, iri olma, diri olma zamanıdır. Dolayısıyla verilen bu desteği çok önemli buluyoruz. Ulusal Parti’nin siz değerli temsilcilerine yürekten teşekkür ediyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2014, 14:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER