Ünüvar başkan oldu

Vatan Partisi Adana Kozan İlçe Kurultayını gerçekleştirdi

Ünüvar başkan oldu

ADANA(İLKHABER)-Vatan Partisi Genel Sekreteri Utku Reyhan’ın katılımıyla gerçekleşen kurultayda başkanlığa Mimar Babür Ünüvar seçildi.

Önceki dönem Kozan İlçe Başkanı Cezmi Gürlen’in teşekkür konuşmasının ardından konuşmasını yapan Kozan İlçe Başkanı Babür Ünüvar  “Vatanımızın mücadeleye ihtiyacı olduğu bir dönemde ilçe başkanlığı görevini bana layık gören arkadaşlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Ülkenni birlik ve bareberliğe ihtiyacı olan bu günlerde sorumluluğun bilincinde olduğunu dile getiren Babür Ünüvar, konuşmasını şöyle sürdürdü.

“Sırtımıza aldığımız yükün farkındayız. Ülkemizin birlik ve beraberliğe ihtiyacının olduğu bu günlerde sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Emperyalizmin ülkemize her yönden saldırdığı bir dönem yaşamaktayız, hem silahla hem de ekonomi ile ülkemizi bölmeye çalışanlara karşı mücadele içindeyiz, ülkemiz yetmiş yıllık bir esaretten kurtulma aşamasında, bireyci ve tüketim ekonomisinin sonuna gelinmiştir. Asya çağına girmiş bulunmaktayız, üretim ekonomisi ülkemizin tek çıkış yolu olmuştur.

21 YY Asya Çağı yüz  yılı olduğu gibi Mustafa Kemal’in çağıdır. Sorumluluğumuzun farkındayız ve bu bilinçle, azami gayret, özveriyle hep birlikte çalışacağız.”

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2