banner6

Ünüvar hastane temeli attı

AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, Adana'nın Feke ilçesinde 20 yataklı olarak inşa edilecek olan Feke Devlet Hastanesi'nin temelini attı.

Ünüvar hastane temeli attı
Ünüvar hastane temeli attı

 

  ADANA (İHA) - AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, Adana'nın Feke ilçesinde 20 yataklı olarak inşa edilecek olan Feke Devlet Hastanesi'nin temelini attı. 

  Ünüvar,  Kaymakam Mehmet Balıkçılar ve Belediye Başkanı Ahmet Sel'in katıldığı törenle temeli atılan Feke Devlet Hastanesi, 2013 yılında hizmete başlayacak.

  Kurban kesilerek atılan temelin ardından konuşan Ünüvar, "Bugün hastane olarak inşa edeceğimiz hastaneyi bırakın, benden 5 yıl önce içinde hastalar için bir sağlık ocağı ve burada sürekli kalacak sağlık personeli istenmişti. Biz ise AK Parti iktidarı olarak sağlığa yaptığımız inanılmaz yatırımlar ve insanımıza verdiğimiz önem cihetinde, Feke'nin gelişimini de göz önüne alarak 20 yataklı olarak son halini almış bir hastaneyi Feke'mize kazandırıyoruz" dedi.

  Kaymakam Mehmet Balıkçılar ise ilçeye 15 gün önce atandığını ifade ederek, ilçeye böyle bir hastane kazandırılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER