banner6

Uygulamalar sürüyor

Adana İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri aralıksız çalışmalarını sürdürüyor. Koronavirüs ile mücadele kapsamında son yapılan uygulamalarda vatandaşlara maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymaları konusunda bilgilendirme çalışması yapılarak maske dağıtıldı. Ayrıca ekipler cami cemaatini de unutmadı.

Uygulamalar sürüyor

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER) - Adana İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri aralıksız çalışmalarını sürdürüyor.

Hergün gerçekleştirilen koronavirüs uygulamalarına çıkan ekipler, 7’den 70’e tüm vatandaşlara virüs konusunda bilgiler vererek, uyulması gereken tedbirleri anlatıyor. Ekipler aynı zamanda yanlarında getirdikleri bilgilendirme içeren broşürleri de vatandaşlara dağıtıyor. Yanlarında getirdikleri dezenfektanlardan vatandaşların ellerine sıkan polislere vatandaşlara maske dağıtıyor.

 CAMİ CEMAATİ BİLGİLENDİRİLDİ

Koronavirüs ile mücadele kapsamında son yapılan uygulamalarda vatandaşlara maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymaları konusunda bilgilendirme çalışması yapılarak maske dağıtıldı. Ayrıca ekipler cami cemaatini de unutmadı. Camilerden çıkan vatandaşlara maske ve broşürler dağıtan ekipler bilgilendirme yaptı. Koronavirüs, hırsızlık, dolandırıcılık, yankesicilik ve benzeri konularda bilgilendirme çalışması yapan ekipler ardından camilerin önünden ayrıldı.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER