banner6

Vali Cengiz'den İlhaber'e övgü

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük bölge gazetesi olarak bilinen günlük yayınlanan İlkhaber Gazetesi, kenti yönetenlerin elinden düşmüyor. Mardin Valisi Dr. Ahmet Cengiz, İlkhaber'i yayın politikasından dolayı kutladı ve başarılarının devamını diledi.

Vali Cengiz'den İlhaber'e övgü

 

Adnan AVUKA

MARDİN(İLKHABER) - Güney Doğu Bölgesi illerinin sorunlarına odikkat çekmek amacıyla tarafsız yayınıyla dikkat çeken İlkhaber, Mardin'de de büyük ilgiyle takip ediliyor. Başkan Mardin Valisi Dr. Ahmet Cengiz olmak üzere siyasetçiler, sendikalar, iş adamları ve vatandaşlar İlkhaber'i okuyor.

Bayii satışında bazı ulusal yayın yapan gazeteleri dahi geride bırakan İlkhaber'i günlük olarak takip eden Mardin Valisi Dr. Ahmet  Cengiz, şöyle dedi:

”Güzel bir gazete. Bölgenin sorunlarını dile getiren bir gazete. Özellikle sosyal alanlarındaki çalışmaları içeren haberleri oyucusuyu daha fazla çekiyor. Elbette İlkhaber Gazetesi'nin muhabirlerinin bu işte büyük emekleri de olmaktatır. Gazetenin hazırlanmasında emeği geçen herkesi kutluyor,başarılarının devamını diliyorum. Tebrikler İlkbaher Gazetesi.”

Mardin'in ünlü Elekronikcisi Koray Erkınay adlı esnaf ise ”Ben Mardinliyim. Elbette Mardin haberlerinden haberimin olmasını isterim. İş yerime gelir gelmez ilk olarak İlkhaber  Gazetesi'ni alıp okumak oluyor. Mardin'de ne olmuş bitmiş diye merak ediyorum. Bölge haberlerinin yer alması güzel bir olaydır. Yarım asırlık gazeteler bölge haberlerini vermiyor. Diğer haberleri de televizyon ekranlarında sabah erken saatlerde görüyoruz.”dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2014, 22:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER