banner6

VALİ COŞ'TAN ÖZTÜRK'E ZİYARET

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ü ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti

VALİ COŞ'TAN ÖZTÜRK'E ZİYARET

ADANA (İHA) - Vali Coş, ziyareti sırasında, Ceyhan'ın hak ettiği hizmetleri alacağını belirterek, "Halka hizmeti hakka hizmet sayan bir anlayışla hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ceyhan, Kerkük petrolünün tekrar akmasıyla uluslararası bir ivme kazanmıştır. Bunun için Ceyhan her zaman hak ettiği hizmetleri alacaktır. Değerli başkanınız Alemdar Öztürk’e hayırlı olsun derken bizim dini ve insanlık anlayışımızda insanlara ayrım yapmadan hizmet yapacağı inancı içerisinde görevimizi sürdüreceğiz. Bütün mücadelemiz birlik ve beraberlik içerisinde dostluk ve barışı öne çıkartarak Ceyhan’a gereken hizmet yapılacaktır. Ceyhan halkına selam ve sevgilerimi iletin. Tekrar başkan Alemdar Öztürk’e hayırlın olsun diyor, şahsında yeni seçilen meclis üyelerini kutluyor, başarılı çalışmalar diliyorum” dedi.
Başkan Alemdar Öztürk ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, "Verdiğiniz mesajlar bizlere ve Ceyhan halkına en büyük destek olacaktır" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2014, 15:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER