banner6

Vali Demirtaş,  AOSB Arıtma Tesislerini inceledi

Aana Valisi Mahmut Demirtaş, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nin Kullanma Suyu Arıtma Tesisi ile Evsel ve Endüstriyel Atıksu Arıtma Tesisi’ne inceleme ziyaretinde bulundu.

Vali Demirtaş,  AOSB Arıtma Tesislerini inceledi

ADANA(İLKHABER)- Aana Valisi Mahmut Demirtaş, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nin Kullanma Suyu Arıtma Tesisi ile Evsel ve Endüstriyel Atıksu Arıtma Tesisi’ne inceleme ziyaretinde bulundu.

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü, Adana Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürü Ersin Akpınar ve yönetim kurulu üyelerinin de Vali Demirtaş’a eşlik ettiği inceleme ziyareti sırasında ilk olarak; Organize Sanayi Bölgesi’nin kullanma suyu ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulan Kullanma Suyu Arıtma Tesisi’ni ziyaret eden Vali Demirtaş, burada gerçekleştirdiği incelemeler sırasında tesisin genel durumu ve kapasitesi hakkında bilgiler aldı. Ardından Organize Sanayi Bölgesi’nin arıtma tesislerine yönelik ziyaretini Evsel ve Endüstriyel Atıksu Arıtma Tesisi’ne gerçekleştirdiği inceleme ziyaretiyle sürdüren Vali Demirtaş, Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrika ve tesislerden kaynaklanan evsel ve endüstriyel atıksuların arıtıldığı tesiste bulunan üniteleri gezerek bilgiler aldı.

Vali Demirtaş, gerçekleştirdiği incelemelerin ardından kendisine tesisler hakkında bilgi veren Adana Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü ve yönetim kurulu üyelerine gösterdikleri ilgi ve verdikleri bilgilerden dolayı teşekkür ederek ziyaretini sonlandırdı.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42