banner6

Vali Demirtaş, Muhtarlar Günü’nü kutladı “Muhtarlar devletimizin vatandaşa  dokunan en sıcak elidir”

Adana Valisi Mahmut Demirtaş Muhtarlar Günü nedeniyle yazılı bir mesaj yayınladı. Muhtarların devletin vatandaşa dokunan en sıcak eli ve vatandaş nezdindeki ilk kapısı olduğunu belirten Vali Demirtaş, tüm muhtarların 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutladı.

Vali Demirtaş, Muhtarlar Günü’nü kutladı  “Muhtarlar devletimizin vatandaşa   dokunan en sıcak elidir”

ADANA(İLKHABER)-Adana Valisi Mahmut Demirtaş Muhtarlar Günü nedeniyle yazılı bir mesaj yayınladı. Muhtarların devletin vatandaşa dokunan en sıcak eli ve vatandaş nezdindeki ilk kapısı olduğunu belirten Vali Demirtaş, tüm muhtarların 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutladı.

Seçimle iş başına gelen muhtarların toplumsal hayatın mihenk taşı olduğunu vurgulayan Vali Demirtaş, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Devletimizin vatandaşa dokunan en sıcak eli ve vatandaş nezdindeki ilk kapısı olan muhtarlarımız, gerek vatandaşlarımızı gerekse devletimizi temsil gibi önemli bir sorumluluğu yerini getirmektedir. Altyapı çalışmalarından nüfus hizmetlerine, asayiş çalışmalarından eğitim hizmetlerine kadar vatandaşa hizmet yolunda muhtarlarımızın üstlendikleri bu misyon ehemmiyetini ilk günkü gibi muhafaza etmektedir. Mevcut her türlü sorunun çözümünde ve taleplerin yerine getirilmesinde ter akıtan, vatandaşın derdiyle dertlenen, her türlü şer odaklarına karşı daima devletinin yanında yer alan muhtarlarımız yaptıkları bu fedakâr çalışmalarla her türlü takdiri hak etmektedir.

Bu bağlamda bizler daima bir arada olduğumuz, sıkça gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizde talep ve beklentilerini dinleyip, çözüm yolları üretmeye gayret gösterdiğimiz muhtarlarımıza bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her türlü desteği vermeye devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle vatandaşlarımıza kamu hizmeti sunumunda en büyük yardımcımız olan muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Ebediyete intikal etmiş muhtarlarımıza Yüce Allah’tan rahmet diliyor, tüm muhtarlarımıza esenlik, mutluluk ve başarılar diliyorum.”

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER