banner6

Vali: Demirtaş: Vatandaşın huzuru bizim için çok önemli

Göreve geldiği günden bu yana koltuğunda oturmayan Mardin Valisi ve Büyükşehir Başkan V. Mahmut Demirtaş mesai mefhumu tanımadan çalışmaya devam ediyor.

Vali: Demirtaş: Vatandaşın huzuru bizim için çok önemli

ADNAN AVUKA

MARDİN(İLKHABER)-Göreve geldiği günden bu yana koltuğunda oturmayan Mardin Valisi ve Büyükşehir Başkan V. Mahmut Demirtaş mesai mefhumu tanımadan çalışmaya devam ediyor. Sabahın saat 07.00’sinde Vali Demirtaş’ı karşısında gören Mardinliler şaşkınlıklarını gizleyemezken, böylesine çalışkan bir bürokratın Mardin için büyük şans olduğunu dile getiriyor. “Biz işe başlamadan görevine başlayan Mardin Valimize teşekkür ediyoruz” diyen vatandaştan tam not alan Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mahmut Demirtaş, vatandaşın huzur ve güvenliğinin kendileri için büyük önem taşıdığını belirterek, emniyet birimlerinin takdire şayan çalışmalarıyla Mardin’in her noktasında huzur ve güvenliğin tam olduğunu söyledi.

Vali Demirtaş, emniyet birimlerinin takdire şayan çalışmalarıyla suç oranlarının 2019 yılına göre yüzde 20 oranında düştüğünü, suç aydınlatma oranının ise yüzde 10 oranında yükseldiğini söyledi.

 Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Vali Demirtaş, “İlimiz genelinde mevcut huzur ve güven ortamının sağlanması, halkımızın can ve mal güvenliğinin temini için yürütülen çalışmalarımız kararlılıkla ve aralıksız bir şekilde devam etmekte ve tüm güvenlik tedbirleri alınmaktadır” dedi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER