banner6

Vali Demirtaş’tan Şehit Türkel’in ailesine ziyaret

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Barış Pınarı Harekatı kapsamında Suriye’nin Resulayn bölgesinde yaralanarak tedavi altına alındığı hastanede şehit olan Piyade Uzman Çavuş Erdoğan Türkel’in Yüreğir ilçesi Yakapınar Mahallesi’nde ikamet eden ailesini ziyaret etti.

Vali Demirtaş’tan Şehit  Türkel’in ailesine ziyaret

ADANA(İLKHABER)- Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Barış Pınarı Harekatı kapsamında Suriye’nin Resulayn bölgesinde yaralanarak tedavi altına alındığı hastanede şehit olan Piyade Uzman Çavuş Erdoğan Türkel’in Yüreğir ilçesi Yakapınar Mahallesi’nde ikamet eden ailesini ziyaret etti.

Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü’nün de katıldığı ziyaret sırasında şehidin aziz ruhu için dualar edildi.

Şehit Erdoğan Türkel’in ailesiyle bir müddet sohbet eden Vali Demirtaş; ‘‘Bizim bu vatanda huzur ve esenlik içinde yaşamamız uğruna canını feda eden hiçbir şehidimizi asla unutmayacağız. Onlardan bize yadigar kalan kıymetli aileleri her zaman başımızın tacıdır. Onları daima koruyup kollayarak aziz şehitlerimizin gözünü arkada bırakmayacağız.’’ diyerek Şehit Erdoğan Türkel’in nezdinde tüm şehitlere Allah’tan rahmet diledi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER