banner6

Valilikte güllerle karşılandı

Bir dizi açılış ve temaslarda bulunmak üzere Adana'ya gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin il kongresindeki konuşmasının ardından ziyaret ettiği Adana Valiliği'nde güllerle karşılandı.

Valilikte güllerle karşılandı
Valilikte güllerle karşılandı

  ADANA (İHA) - Bir dizi açılış ve temaslarda bulunmak üzere Adana'ya gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin il kongresindeki konuşmasının ardından ziyaret ettiği Adana Valiliği'nde güllerle karşılandı.
  Valilik bahçesinde çocuklar tarafından güllerle karşılanan Başbakan Erdoğan, kendisine gül veren çocukları sevdi. Polis mangasını selamlayıp, karşılama protokolünde bulunanlarla tokalaştıktan sonra valilik makamına geçen Başbakan Erdoğan, yaklaşık 1 saat süren basına kapalı görüşmeden sonra 62 kamu ve 15 özel kuruma ait tesisin toplu açılış törenine katılmak üzere TOKİ tarafından yaptırılan 400 yataklı Numune Eğitim Araştırma Hastanesi'ne hareket etti. Erdoğan, tören mangasını tekrar selamladıktan sonra otobüse doğru hareket ettiği sırada kırmızı haı›ya takılarak sendeledi. Başbakan Erdoğan, valilik önünde vatandaşların sevgisi ve coşkusuna otobüsten el sallayarak karşılık verdi. 
Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42