banner6

Varlı: Basın şeffaflığın en önemli sigortasıdır

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı “İletişim çağında, küçülen dünyada yaygın ve yerel basınımızın daha güçlü hale gelmesini ülkemizin ihtiyacı olarak görüyor ve önemsiyorum.” dedi.

Varlı: Basın şeffaflığın en önemli sigortasıdır

ADANA(İLKHABER) – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı “İletişim çağında, küçülen dünyada yaygın ve yerel basınımızın daha güçlü hale gelmesini ülkemizin ihtiyacı olarak görüyor ve önemsiyorum.” dedi.

 MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Gazetecilerin kamu menfaati adına kamu hizmeti gören, devlet ile toplum arasında köprü konumunda olan, elde ettikleri bilgilerle toplumu aydınlatan kişiler olduğunu belirten Varlı, “Bu manada gazeteciler demokrasinin korunmasında ve gelişmesinde çok önemli görevler icra etmektedirler. Ayrıca denilebilir ki basın şeffaflığın en önemli sigortasıdır.” ifadesine yer verdi.

Varlı açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Doğru, ilkeli ve tarafsız gazetecilik anlayışı ile milletimizin sesi olan,  en zor şartlarda mesai mefhumu gözetmeden bilgi akışı için çabalayan, tarafsız, ilkeli ve etik kurallara uyan, milli ve manevi değerlerimizi örselemeyip aksine daha da gelişmesi için yorulan gazeteciler, ülkemizin kazanımıdır ve hepimiz için kıymetlidir. İletişim çağında, küçülen dünyada yaygın ve yerel basınımızın daha güçlü hale gelmesini ülkemizin ihtiyacı olarak görüyor ve önemsiyorum.

“Ayrı ayrı tebrik ediyorum”

MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı “Bu duygu ve düşüncelerle; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten duygularla kutluyorum.  Çalışan gazeteci arkadaşlarımızı, kardeşlerimizi ayrı ayrı tebrik ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum. Milli ve manevi değerlerimizi yücelten, ilkeli doğru habercilikten ödün vermeyen ve aramızdan ayrılan tüm gazetecilerimize Yüce Allah’tan rahmetler diliyorum.”  

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42