banner6

Yağcı: Türk polisi huzurun teminatı

AK Parti Adana İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı, '10 Nisan Polis Teşkilatı'nın Kuruluşu ve Polis Günü' nedeniyle bir kutlama mesajı yayınlayarak, Emniyet Teşkilatının 167'nci kuruluş yıldönümünü kutladı.

Yağcı: Türk polisi  huzurun teminatı
Yağcı: Türk polisi

huzurun teminatı

 

ADANA(İLKHABER) - AK Parti Adana İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı, ‘10 Nisan Polis Teşkilatı’nın Kuruluşu ve Polis Günü'nedeniyle bir kutlama mesajı yayınlayarak, Emniyet Teşkilatının 167’nci kuruluş yıldönümünü kutladı.

Ziyaeddin Yağcı, Türk Polisinin huzur ve güvenliğin teminatı olduğunu belirterek, mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

“Bütün vatandaşlarımızın esenliği, can ve mal güvenliği için günün 24 saatinde, kesintisiz olarak görev yapan Emniyet Teşkilatının ‘Polis Günü’nü kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Halkın huzuru, genel güvenlik ve asayişin temini, devletimizin bütünlüğü için fedakârca hizmet veren Polis Teşkilatımızın Kuruluşunun 167. yıldönümünde, polisimizin duygu ve heyecanını paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Çağdaş teknoloji ile desteklenmiş donanımı, yüksek eğitimli personeli ile ülkede dirlik ve düzenin sürekli kılınması için gece gündüz demeden tüm gücüyle çalışan, köklü geçmişiyle Devletimizin temel kurumlarından biri olan ‘Polis Teşkilatı'bugün devletinden ve halkından aldığı destekle, kurulduğu günlere göre çok daha güçlüdür.

 

Bilgiyi, beceriyi, gelişmiş teknolojiyi kullanarak, hukuk kuralları içinde; adalet, eşitlik, sabır, hoşgörü ve nezaket çerçevesinde sunulan asayiş ve emniyet hizmetlerinde Türk Polisinin sağladığı başarının tüm dünyada örnek olması millet olarak göğsümüzü kabartmaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle Polislerimizin ‘Polis Günü’nü, Emniyet Teşkilatımızın kuruluş yıldönümünü kutluyor, görevlerini kahramanca yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, şu an için görevleri başında bulunan tüm polislerimize sevgi ve başarı dileklerimi sunuyorum.”

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 1970, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42