banner6

Yerel basına destek konuşuldu

Adana Büyükşehir Belediye Meclisi’nde Ak Parti Grup Sözcüsü Vedat Gündoğan ile Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar arasında yerel medyaya destek konusu konuşuldu.

Yerel basına destek konuşuldu

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER)- Adana Büyükşehir Belediye Meclisi’nde Ak Parti Grup Sözcüsü Vedat Gündoğan ile Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar arasında yerel medyaya destek konusu konuşuldu.

  Büyükşehir Belediye Meclisi Adana Ak Parti Grup Sözcüsü Vedat Gündoğan, mecliste Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a, yere basına destek verilmesini istediklerini söyledi. Tüm meslek gruplarının sesi ve vicdanı olmaya devam ettiklerini belirten Gündoğan, "Yerel medyaya, özellikle bu süreçte yerel yöneticiler daha çok destek vermeli. Burada yerel gazete, radyo ve TV ayrımı yapmaksızın tüm medya kuruluşları yerel yönetimler tarafından daha çok desteklenmeli” dedi.

Gündoğan, "Sayın başkan bütün meslek gruplarına meclisimiz destek verdi, esnaflara destek çıktık. Yerel basını da bu kapsam içine almanızı istiyoruz. Günlük, haftalık ve aylık gazete ayrımı yapmadan, radyo ve televizyona bu desteği vermenizi istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Başkan Karalar, “Medyayı çağıracağız gerekeni yapacağız. Komisyonda bu gündem var. Komisyondan çıkmadan medya ile görüşeceğiz” dedi.


 Gündoğan, bu konun özellikle takipçisi olacaklarının altını   çizdi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER