banner6

Yunus Badur, son yolculuğuna uğurlandı

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeydan Karalar’ın kayınbabası Yunus Badur son yolculuğuna uğurlandı. Budur için helallik alınmasının ardından cenaze namazını İl Müftüsü Hasar Çınar kıldırdı. Cenaze namazının ardından Budur gözyaşları arasında toprağa verildi. Taziyeleri kabul eden Karalar, başsağlığında bulunanlara teşekkür etti.

Yunus Badur, son  yolculuğuna uğurlandı

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER) - Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeydan Karalar’ın kayınbabası Yunus Badur son yolculuğuna uğurlandı.  

 Yaşlılığa bağlı hastalığı sebebiyle bir süredir Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi’nde tedavi gören Yunus Badur (82) yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Yakınlarını üzüntüye boğan vefat haberinin ardından dünde Budur’u için Kabasakal Mezarlığı’nda tören düzenlendi. Cenaze törenine Adana Valisi Mahmut Demirtaş, 6’ncı Mekanize Piyade Tümen ve Garnizon Komutan Vekili Tuğgeneral Ertuğrul Sağlam, CHP Ankara Milletvekili ve PM Üyesi Tekin Bingöl, CHP Ordu Milletvekili ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, CHP Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, CHP Sakarya Milletvekili ve Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, İmamoğlu Belediye Başkanı Kasım Köse ile belediye meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar ile çok sayıda vatandaş ve Karalar Ailesinin yakınları katıldı. 

Budur için helallik alınmasının ardından cenaze namazını İl Müftüsü Hasar Çınar kıldırdı. Cenaze namazının ardından Budur gözyaşları arasında toprağa verildi. Taziyeleri kabul eden Karalar, başsağlığında bulunanlara teşekkür etti.

                                            

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER