banner6

Yüreğir Belediyesi’nden asfalt çalışması

Yüreğir İlçe Belediyesi tarafından Yenidoğan Mahallesi içerisinde asfaltlama çalışmaları yapıldı. Uzun yıllardan sonra ilk kez yapılan asfalt çalışmaları nedeniyle civarda bulunan  işyerlerindeki çevre sakinleri her gün kullandıkları yolun yapım ve onarımından mutlu olduklarını belirterek  Yüreğir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Yüreğir Belediyesi’nden asfalt çalışması

SELMA ATAŞ

Özel Haber

ADANA (İLKHABER)-Yüreğir İlçe Belediyesi tarafından Yenidoğan Mahallesi içerisinde asfaltlama çalışmaları yapıldı. Uzun yıllardan sonra ilk kez yapılan asfalt çalışmaları nedeniyle civarda bulunan  işyerlerindeki çevre sakinleri her gün kullandıkları yolun yapım ve onarımından mutlu olduklarını belirterek  Yüreğir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Adana’nın Yüreğir İlçesi Yenidoğan Mahallesi 2108 Sokak’ta şikayet konusu olan bozuk yollara Yüreğir Belediyesi kayıtsız kalmadı. Bozuk yollarda araçların alt takımları zarar görüyordu. Bu nedenle civarda bulunan işyerleri mağduriyet yaşıyordu. Bu durum Yüreğir Belediyesi’ne bildirildi. Uzun yıllardır yapılmayan yolların durumunu öğrenen Yüreğir Belediyesi hemen sokakta çalışmalar başlattı. Yama asfalt dökülerek oluşan çukurlar tek tek kapatıldı. Ekiplerin çalışmalarını tamamlamasının ardından yoldan geçen araçlar sokağı gönül rahatlığı ile kullanmaya başladı.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER