banner6

Yüreğir esnafını yeni site heyecanı sardı

Adana Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ne (Adana ESOB) bağlı, Adana Oto Motor Tamircileri Esnaf Odası, Adana Madeni Sanatkârlar, Tornacılar ve Kaynakçılar Esnaf Odası ile Oto Elektrikçiler Esnaf Odası işbirliğiyle yaptırılacak Yüreğir Sanayi Sitesi’nin tanıtımı büyük ilgi gördü.

Yüreğir esnafını yeni  site heyecanı sardı

 

Metin Kutusu: ADANA ESNAF ve SANATKÂRLAR ODALARI BİRLİĞİ   Kocavezir Mah 32066 Sk. Eğitim ve Hizmet Binası. Seyhan-ADANA Tel. Fax. (0.322) 365 10 10             ADANA(İLKHABER)  – Yüreğir Altıngece Düğün Salonu’ndan gerçekleştirilen tanıtım toplantısına davetlilerle birlikte yaklaşık 500 kişi katılarak, 95 dönüm alan üzerine kurulacak 409 dükkândan oluşacak yeni ve modern sanayi sitesi hakkında ayrıntılı bilgi sahibi oldu.

Adana Oto Motor Tamircileri Esnaf Odası ve Seyhan Sanayi Sitesi Kurucu Başkanı Muhittin Doğan, Adana Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkanı Abdusselam Mortepe, Adana Oto Elektrikçiler Esnaf Odası Başkanı İbrahim Uraslı ile Adana Kaportacılar ve Egzozcular Esnaf Odası Üyeleri ile çok sayıda esnafın katıldığı tanıtım toplantısı saygı duruşu ve İstiklal Marşı'mızın birlikte söylenmesiyle başladı.

Başkan Doğan, esnaf ve sanatkârlara gelecekleriyle ilgili çok önemli projeye duyarlılık göstererek, toplantıya katıldıkları için teşekkür ederken, bu proje sayesinde hızla gelişen Yüreğir’in de yeni bir sanayi sitesine kavuşacak olmasından mutluluk duyduklarını söyledi. Doğan, proje kapsamında yapılacak 409 dükkânların büyüklüğüne göre 108 m2 ile 230 m2 ve farklı fiyatlarda olacağını söyledi.  Doğan, ferah yerleşim planı, şehir merkezine yakın konumu ve rahat çalışma ortamıyla Yüreğir Sanayi Sitesi’nin tüm esnaflara verimli bir çalışma alanı sunduğuna dikkat çekerek, alacakları şimdiden hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

Doğan, “Biz sizlere hizmet için seçildik. Bu projeyle ilgili kafanızda sorular olabilir. Bugünü değil, geleceği düşünerek karar verin. Ben bu projeye inanıyorum. Bu site şehrimizin güzelliğine katkı sağlayacak ve sizlerin menfaatine olacaktır.  Metal Sanayi Sitesi de yapıldığında şehre çok uzaktı. Bugün merkezde kaldı. Hiçbir şeyi gözünüzde büyütmeyin. Sonuçta, inşallah tamamlandığında da göreceksiniz, bu site sizlere yakışan çağdaş dükkânlarla dolacak” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2014, 22:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42