banner6

Zaferimiz sürpriz olmaz

MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü ve MHP Ceyhan Belediye Başkan Adayı Ali Duru ile sağanak yağmura rağmen çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

Zaferimiz sürpriz olmaz

Zaferimiz sürpriz olmaz

 

 

ADANA(İLKHABER) – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, “Bizim açımızdan Adana’da MHP’nin zaferi sürpriz olmaz; gidişat onu gösteriyor” dedi.

SAĞANAK YAĞIŞA RAĞMEN…

Başkan Sözlü,  MHP Ceyhan Belediye Başkanı Adayı Ali Duru ile birlikte Ceyhan’da bir dizi programı katıldı, gezi turunu sürdürdü. İlk olarak Gaziosmanpaşa mahallesinde seçim ofisinin açılışı dualar eşliğinde gerçekleştirildi. Ardından kurbanlar kesilerek karşılandığı Doruk ve Mangıt ile Mercimek beldelerinde gerçekleştirilen gezilerde Başkan Sözlü ve Ali Duru halkla kucaklaştı. Sağanak yağışa rağmen halkın yoğun ilgisi, hem iki adaya hem de MHP’ye yönelik güven ve özlemin önemli göstergesi oldu.

HAVA TAHMİN RAPORU

Başkan Hüseyin Sözlü, gezi ve programlarda iddialı mesajlar verdi. Sözlü “Mart ayı dert ayı derlerdi, rahmet ayı oldu. Toprak suya kavuştu, sadece çiftçilerimizin değil hepimizin yüzü güldü. Yüce Allah rahmetini bizden esirgemedi. Hava tahmin raporuna göre ay sonuna kadar bereket yağmaya devam edecek. Biliyorsunuz, bir de siyasi tahminler var. Bilimsel anketler yapılıyor, nabızlar tutuluyor. Halkımızın sevgisi, ilgisi, gözündeki ışık… Hepsinde de açık ara önde olduğumuz görülüyor” şeklinde konuştu.

BAKANLAR KURULU DAHİ GELSE…

MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü şöyle devam etti:

“İnşallah Adana, 31 Mart’ta MHP ile bahara ‘merhaba’ diyecek. Milletvekilleri, Bakanları yetmiyor gibi şimdi de büyükşehir belediye başkanlarını getiriyorlarmış. Bakanlar Kurulunu Adana’ya taşısalar yine yetmez; Çünkü, MHP’nin dört mevsim kesintisiz hizmetine özlem duyan yiğitler diyarı Adana kararını çoktan vermiş bir kere. Ve bizim açımızdan Adana’da MHP’nin zaferi sürpriz olmaz; gidişat onu gösteriyor”

ALİ DURU’NU PROJELERİ

Sözlü, Ceyhan’da kendisinin halefi olmasına kesin gözüyle bakılan Ali Duru’ya kefil olduğunu vurgulayarak “Ceyhan’da 30 yıl ticaret Odası Başkanı olarak hizmet veren Ali Ağabeyle bizi beraber seçin. Büyükşehir hizmetleriyle tanışın. O’nun tüm projelerini gerçekleştirmek de bizlerin boynunun borcu olsun” ifadesini kullandı.

ALİ DURU: VAAT DEĞİL, TAAHHÜT

MHP Ceyhan Belediye Başkan Adayı Ali Duru da, Ceyhan için hazırladığı projelere vurgu yaparak “Bu kitapçıkta yazanlar vaat değil Taahhüdümdür. Altında İmzam var. Allah’ın izniyle Hüseyin Başkan Adana’da ben burada belediye başkanlığına geldiğimizde hizmet nasıl yapılırmış herkes görecek.” Şeklinde konuştu. 

Gezilerde MDK Başkanı Fatin Özdemir, Milletvekili Muharrem Varlı, İlçe Başkanı Nurettin Çetiner de hazır bulundu.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2014, 18:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42