banner6

Abdullah Kaçar: Şikayetlerimizi  ileteceğimiz daire müdürleri yok

Abdullah Kaçar: Şikayetlerimizi   ileteceğimiz daire müdürleri yok

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER)- MHP Karaisalı ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Abdullah Kaçar sitem etti ve ekledi; “Şikayetlerimizi ileteceğimiz daire müdürleri yok”  dedi.

Adana Büyükşehir Belediyesi son oturumunda konuşan MHP Karaisalı ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Abdullah Kaçar,  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın meclis yönettiğinde daire müdürlerinin mecliste olduklarını ancak Zeydan Karalar’ın olmadığı oturumlarda müdürlerinde meclise katılmadığını söyledi. Mecliste şikayetlerini not alacak kimsenin olmadığını savunan Kaçar, “Zeydan Başkanımız meclisi yönettiği zaman daire müdürlerimiz burada, Zeydan Başkan yoksa yoklar. Biz bu dertlerimizi, şikayetlerimizi not alacak kimse yok burada.” diye konuştu. 

MAHALLELERİN SORUNLARINI ANLATTI

Karaisalı İlçesinde olan mahallelerin sorunlarına değinen Kaçar, Keştepe Köyü’nde bu çağda hala suyun olmadığını kaydetti. Bu önemli sorunun ve diğer sorunlarının not alınmasını istediğini işaret eden Kaçar, “Aşağı Belemedik, diğer ismi Keştepe Köyümüz var. Karaisalı’ya mesafesi 5 kilometre. 20. Asırdayız hala bu köyümüzde su yok. Geçen gün Sayın Valimiz İlçemizi ziyaret ettiğinde  muhtarlarla yaptığı toplantıda, Vali Bey’e intikal ettirildi. Vali Bey’de, “Bu bizim işimiz değil ASKİ’nin işi” dedi. 5 Kilometrelik bir köyümüz. Bunların not alınmasını istiyorum.” şeklinde konuştu. 

YAĞMUR ALTINDA KALAN KÖY

İlçelerinde bulunan bir dağ köyünün her yağmur yağdığında sulan altında kaldığını söyleyen Kaçar, “İkincisi Etekli Köyü’nün yağmur sularının projesi yapılmış büyük bir köy. Dağ eteğinde kurulmuş bir köy yağmur yağdığında yağmur suları mahallemize fevkalade bir zarar veriyor. Bununda projesi çizilmiş ihalesini bekliyor. Karahamzauşağı Karaisalı’mızın bir mahallesi projesi yapılmış her şeyi hazır, daire başkanızı aradığımızda paramız yok diyor.” ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2019, 17:01

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER