banner6

Abdullah Ünsal’a yeni görev

Abdullah Ünsal’a yeni görev

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER)-Milli Beka Hareketi Adana İl Çevre ve Şehircilik Başkanlığına Abdullah Ünsal atandı.

Aslen Mardinli olan ve Adana’da yaşayan kentin sevilen ailelerinde olan Ünsal Ailesi’nden Abdullah Ünsal Milli Beka Hareketi Adana İl Çevre ve Şehircilik Başkanlığına atandı. Ataması büyük bir sevinçle karşılanan Ünsal’ın göreve gelir gelmez çalışmalara başladığı belirtildi.

Daha önce Bayındırlık Yapıspor Kulüp Müdürlüğü, Gelinkayalılar Derneği Başkanvekilliği, AK Parti Barbaros Mahalle Başkanlığı, Adana Sivil Toplum Platformu Yöneticiliği, Mazlum Der Üyeliği, MARDAV Üyeliği ve daha birçok sivil toplum kuruluşunda gönüllü çalışmalarda yer alan Ünsal, vatanına, milletine ve bayrağına sadık bir fert olarak tanımlanıyor.

Ünsal gazetemize yaptığı açıklamada, Milli Beka Hareketi Adana İl Çevre ve Şehircilik Başkanlığı atandığını belirtti. Bu atamadan dolayı yaşadığı mutluluğu paylaşan Ünsal, “Bugüne kadar canla başla görev yaptığım kurumlardaki kadar en az burada görevimi layıkıyla yerine getirmek istiyorum. Çalışmalara başladık. Beni bu göreve layık gören herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42