banner6

Adana Genç Ofis Hizmete Başladı

Adana Genç Ofis Hizmete Başladı

Gençlik ve Spor Bakanlığının 100 günlük eylem planı dahilinde, ‘ulaşılamayan genç kalmasın’ düşüncesi ile oluşturulan “Adana Genç Ofis” Çukurova Üniversitesinde kapılarını açtı.

Tosun; “Gençlerimize Yeni Ufuklar Açacak Her Projede Varız”

Adana Gençlik Merkezi Müdürü Mehmet Tosun, Genç Ofisin hizmete başladığını belirttiği açıklamasında şunlara yer verdi. “Genç Ofis, Gençlik ve Spor Bakanlığımızın “Gençler için her şey yapmaya hazırız” sloganıyla oluşturulan bir merkezdir. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Adana’mızda da Çukurova Üniversitesi Mithat Özsan Amfisi yanında Genç Ofisimiz gençlerimizin hizmetine sunulmuştur. Ofisimiz, gençlerimizin akademik çalışmalar yapabilecekleri, bilgilendirilip gelişimlerinin olumlu yönde teşvik edileceği, sosyal-kültürel-sanatsal-sportif faaliyetler içinde kötü alışkanlıklardan uzak tutulmaya çalışılacağı ve geleceğe yönelik hayallerini gerçekleştirebilmeleri için  büyük önem taşıyan önemli bir mekândır. Gençlerimize yeni ufuklar açacak her projede bu güne kadar olduk, bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. Gençlerimizin kendilerini en iyi ifade etmeleri adına tüm sosyal projeleri destekliyoruz. Hizmete başlayan Genç Ofisimizin açılışını önümüzdeki günlerde görkemli bir törenle gerçekleştireceğiz.”

Mehmet Tosun, Ofisin klasik bir kütüphane ortamından ziyade hem sosyal etkinlikler hem de sunum cihazı ile gösteri yapma imkânı olduğunu, mevcut bilgisayarlarla internet hizmetinden faydalanacaklarını sözlerine ekledi.

 

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2019, 11:48

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42