banner6

​"Adana maceraya atılamaz"

23. Dönem Milletvekili Yılmaz Tankut, Adana eski İl Başkanı Mustafa İzgioğlu'nun da katıldığı istişare toplantısında konuşan MHP İl Başkanı Bünyamin Avcı, önemli mesajlar verdi.

​

ADANA (İLKHABER) - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı "31 Martta çıkacak sonuçla, belediyelerin ve devletin her zamankinden daha uyumlu, daha verimli çalışacağı bir dönemin kapısı aralanacak" dedi.

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, rutin seçim çalışmalarının dışında MHP’de daha önce uzun yıllar görev yapmış farklı isimlerle de istişarelerde bulunuyor. Avcı, bu kapsamda, Adana Ülkü Ocakları Başkanı Emin Canlı’yla birlikte, uzun yıllar MHP Seyhan İlçe Başkanlığı, Adana İl Başkanlığı, ardından 23. Dönem Adana Milletvekilliği görevlerinde bulunan Yılmaz Tankut, yine uzun yıllar MHP Yüreğir İlçe Başkanlığı, MHP Adana İl Başkanlığı yapan Mustafa İzgioğlu ile bir araya geldi.

HASAN DURU DÜZENLEDİ

İl Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Duru’nun ev sahilliği yaptığı ve İl Kadın Kolları eski Başkanı Ayla Emrahoğlu’nun da yer aldığı programda, çalışmalar konusunda fikir teatisi gerçekleştirildi. Zaman zaman neşeli bir atmosferin yaşandığı programın sonunda konuşan İl Başkanı Bünyamin Avcı "31 Mart Adana’nın kader günü. Adana, sonu belirsiz bir maceraya atılamaz. Milli bekaya yönelik riskleri etkisiz kılmak için MHP ve Ak Parti’nin birlikte kurdukları Cumhur İttifakı Adana için çok büyük bir şans olacak." ifadesini kullandı.

AVCI: 16-0, ADANA'NIN ÖNÜNÜ AÇAR

31 Martta çıkacak sonuçla belediyelerin ve devletin her zamankinden daha uyumlu, daha verimli çalışacağı bir dönemin kapısının aralanacağını belirten Avcı, “aralanacak. Büyükşehirle birlikte tüm ilçelerde 16-0’lık bir sonuç, Adana’da huzuru ve güvenliği pekiştirecek, işsizliğin belini kıracak, refahın önünü açacaktır inşallah. Son bir hafta kala hepimizin gece-gündüz demeden çalışması gerekiyor. Burada olan ve olmayan tüm arkadaşlarımızdan bunu istiyoruz.”

TANKUT :CUMHUR İTTİFAKI HEPİMİZİN MİLLİ NAMUSUDUR

23. Dönem Adana Milletvekili Yılmaz Tankut da, “İl Başkanımızın da dediği gibi en sıkı çalışma gerektiren bir dönemece girdik. ‘Ben ne yapabilirim?’ demeyeceğiz. Bir kişi bile sonucu değiştirecek güce sahiptir. Hepimiz konunun ehemmiyetini biliyoruz. Cumhur İttifakı hepimizin milli ve siyasi namusudur. Hüseyin Sözlü beye ve diğer  adaylarımıza sahip çıkmak ise Cumhur İttifakının onurudur, şerefidir.” şeklinde konuştu.

İZGİOĞLU:SEÇİMİN KAZANILMASI MİLLETİMİZİN BAYRAMI OLACAK

MHP Adana eski İl Başkanı Mustafa İzgioğlu ise, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı. İzgioğlu, “Bayramlarda kırgınlıklar, dargınlıklar unutulur, beyaz sayfa açılır. Ülkemizin geleceğini, bekasını ilgilendiren bu seçimin kazanılması da kişilerin değil, Cumhur İttifakı’nın, dolayısıyla aziz milletimizin bayramı olacak. Bayram arifesinde tüm gücümüzü sahaya sürmeliyiz" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2019, 16:23

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42