banner6

Adana SMMMO yeni yönetimi oluştu

Adana Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası (SMMMO) 22. Olağan Genel Kurulu seçiminin ardından yeni yönetim kurulu oluşturuldu.

Adana SMMMO yeni yönetimi oluştu

Adana SMMMO yeni yönetimi oluştu

 

 

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER) - Adana Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası (SMMMO)  22. Olağan Genel Kurulu seçiminin ardından yeni yönetim kurulu oluşturuldu.

Yeni Adana SMMMO yönetimi dün Çukurova Gazeteciler Cemiyeti'nde bir basın toplantısı düzenledi. Düzenlenen basın toplantısında konuşan Adana SMMMO Başkanı Ali Farsak, hedefleri ve yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Genel kurula katılımın yüzde 80 olduğunu belirten Farsak, toplam bin 760  kişinin katıldığını dile getirdi.  Her sene yüzde 85 düzeyinde katılım oranı olduğunu hatırlatan Farsak,  ''Bu sene gruplar çok olunca bu oran düştü. 3 yıllık dönem için seçildik. İnşallah bu 3 yıllık süre içerisinde meslektaşlarımıza mahcup olmadan bu işi götüreceğimize inanıyorum. Çalışma  arkadaşlarıma ve meslek mensubu arkadaşlarıma başarılar diliyorum.'' dedi.

Odalarının son katının sosyal tesis, restoran olarak kullanılması konusunda bir çalışma yapacaklarını anlatan Farsak, ''Bunun dışında sosyal faaliyet olarak  senede 2 defa futbol turnuvası düzenliyoruz, geniş katılımlı oluyor. Türk Sanat müziği koromuz var, gezi düzenliyoruz, tiyatro grubumuz var tamamen kendi meslektaşlarımızdan oluşan. Eğitime çok önem veriyoruz.” ifadelerini kullandı.
Açıklamanın ardından yeni yönetim kurulu üyeleri Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı'yla birlikte hatıra fotoğrafları çektirdi.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO)  yeni yönetimi şu isimlerden oluştu:

“Başkan Ali Farsak, Bşk Yrd. Turğut Telli, Oda Sekreteri Hasan Ağlıç, Oda Saymanı Mustafa Kır, Üye Cuma Kadı, Üye Kamil Yıldırım, Üye Güney Yılmaz.

Disiplin Kurulu Denetleme Kurulu:

Hasan Taslakçı , Alper Yantır, Nebi Toklucu, Erdoğan Dönmez, Ruhi Batmaz.

Denetleme Kurulu: Başkan Mahmut Korkmaz, Üye Abidin Atalay, Üye Tahsin Akkaya.

 

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2016, 16:06

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER