banner6

Adana Valisi Demirtaş oyunu kullandı

Adana Valisi Demirtaş oyunu kullandı

Serhat ŞANLI

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, eşi Beyhan Demirtaş çocukları Nida ve Ahmet Emin ile birlikte 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi için Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde oyunu kullandı. Oy kullandıktan sonra Adana’daki seçimler hakkında açıklama yapan Vali Demirtaş, "Oylarımızı kullandık memleketimize Adana'mıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi. >> 3’de

 

 

ADANA (İLKHABER) - Adana Valisi Mahmut Demirtaş, eşi Beyhan Demirtaş çocukları Nida ve Ahmet Emin ile birlikte 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi için Çobanoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde oyunu kullandı.

Oy kullandıktan sonra Adana’daki seçimler hakkında açıklama yapan Vali Demirtaş, "Oylarımızı kullandık memleketimize Adana'mıza hayırlı olmasını diliyorum. Adana'da 997 okulda 4 bin 893 sandıkta 1 milyon 535 bin 332 vatandaşımız inşallah oyunu kullanacak. Şu an 9 bin 800 civarında da polis ve jandarmamız görev yapıyor. Şimdiden hayırlı olmasını diliyorum. Adana’da sadece Pozantı ilçesine bağlı Çamlıbel Köyü’nde yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan yolar vardı. Orada gerekli çalışmalar yapıldı ve sandık görevlileri mahalleye götürüldü. Seçim, tüm Adana’mıza hayırlı olsun” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2019, 17:38

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER