banner6

Altındağ’a destek

Mardin’in Ömerli İlçe Belediye Başkanı Hüsamettin Altındağ’a, aşiretlerden ve vatandaşlardan destek sözü yağıyor. 31 Mart Yerel Seçimde AK Parti’den Ömerli Belediye Başkanlığını kazanan Altındağ’a tebrik yağıyor. Vatandaşlar, yeni seçilen belediye başkanı Hüsamettin Altındağ’a destek vermek için geldiklerini belirterek, “Hizmet konusunda ve her konuda başkanımızın yanındayız. Özellikle proje yapımında ve işçi eksikliğinde gönüllü olarak Ömerli Belediyesi’nin yanındayız” dedi.

Altındağ’a destek

Adnan AVUKA

MARDİN (İLKHABER) – Mardin’in Ömerli İlçe Belediye Başkanı Hüsamettin Altındağ’a, aşiretlerden ve vatandaşlardan destek sözü yağıyor.

31 Mart Yerel Seçimde AK Parti’den Ömerli Belediye Başkanlığını kazanan Altındağ’a tebrik yağıyor. Vatandaşlar, yeni seçilen belediye başkanı Hüsamettin Altındağ’a destek vermek için geldiklerini belirterek, “Hizmet konusunda ve her konuda başkanımızın yanındayız. Özellikle proje yapımında ve işçi eksikliğinde gönüllü olarak Ömerli Belediyesi’nin yanındayız” dedi.

Mardin’in Ömerli İlçesi Belediye Başkanı Hüsamettin Altındağ, kendisini ziyarete gelen vatandaşlara teşekkür etti. Ömerli’nin hizmete susadığını belirten Altındağ, “Bu memleket bizim memleketimiz. Hizmet etmekte bizim görevimiz. Gelecek olan yeni nesillere iyi bir hizmet mirası bırakmakta bizim en önemli görevimizdir. Yeni nesiller yaptığımız hizmeti gördüklerinde bir dua etmeleri yeterlidir. Ömerli ilçemiz gerçekten hizmete çok ihtiyacı var. Özellikle ilçemizde yetişen ürünlerin çok iyi değerlendirilmesi gerekir. Ömerli ilçemizde yetişen üzüm türleri hiç bir bölgede yetişmiyor. Ama bizde yetişiyor. Ömerli ilçesi içinde bulunan tarihi Meryem Ana Kilisesi Ülkemizdeki ve Avrupa Süryani kardeşlerimize kapısı açmaktır. Turistleri Ömerli’ye davet ediyoruz. Gençlerimize imkanlarımız dahilinde kendilerine iş istihdamı yaratmak için çeşitli projeler üretiyoruz. Genç kızlarımızın evde oturmaları zamanı değildir. Kızlarımıza değişik iş  alanında istihdam sağlayacağız. Halk eğitim müdürlüğü ile görüşmeler yapıp kendilerine para kazanabileceği iş kursları açacağız” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2019, 17:17

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER