Ameliyathane ekibinden doktora sürpriz doğum günü

Ameliyathane ekibinden doktora sürpriz doğum günü

Bayram BULUT

 

 ADANA (İLKHABER)-Adana Tabip Odası’nın önceki dönem başkanı ve Adana Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Klinik Şefi Doçent Doktor  Ali İhsan Ökten’e ameliyathane ekibi tarafından sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı.

Adana’nın sevilen doktorlarından Adana Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Servisi Klinik Şefi Doçent Doktor Ali İhsan Ökten Ali İhsan Ökten 56 yaşına girdi. 20 Temmuz tarihinin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle ekip arkadaşları tarafından 22 Temmuz tarihinde öğle arası tatilinde sürpriz doğum günü etkinliği düzenledi. Ameliyathane ekibi tarafından düzenlenen sürpriz doğum günü kutlaması ile karşılaşan Doktor Ökten, duygu dolu anlar yaşadı. Tek tek Ökten’in doğum gününü kutlayan ekipler, nice yaşlar diledi. Ökten’de tüm ekip arkadaşlarına teşekkürlerini sundu.

Ökten, sosyal medya hesabından da yaptığı paylaşımda, “Doğum günüm nedeniyle ameliyathane ekibim bana sürpriz yapıp, güzel bir kutlama düzenlemiş. Tüm ekibime bu hassasiyetlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Biz hekimler yoğun çalışan bir meslek grubuyuz. Doğum günüm sebebiyle ben duygulanırken onlarda keyifli bir kaç dakika geçirmiş oldu. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim" ifadelerine yer verdi.

 

Hande Muştu


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2