Anne babalar pazar tezgahında çocukları gençlik merkezinde

Adana Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Yüreğir Gençlik Merkezi tarafından “Anne Babalar Pazar Tezgahında, Çocukları Gençlik Merkezinde” etkinliği düzenledi.

Anne babalar pazar tezgahında  çocukları gençlik merkezinde

ADANA(İLKHABER) - Adana Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Yüreğir Gençlik Merkezi tarafından “Anne Babalar Pazar Tezgahında, Çocukları Gençlik Merkezinde” etkinliği düzenledi.

Yüreğir Gençlik Merkezi tarafından “Merkezim Her Yerde” faaliyeti kapsamında Yüreğir ilçesinde Kazım Karabekir Mahallesine kurulan pazarcı esnaflarının ve pazara da alış verişe yapan mahalle sakinlerinin çocuklarının gençlik merkezini yakından tanımaları, proje ve faaliyetlerinden faydalanmaları amacıyla bilgi aktarıldı.

Yüreğir Gençlik Merkezi Müdürü Habip Bilgin’in öncülüğünde gönüllü gençler ile birlikte pazarcı esnafları ve vatandaşlara Gençlik ve Spor Bakanlığı ile gençlik merkezi faaliyetleri anlatıldı

Ayrıca tanıtım etkinliğinde pazarcı esnaflarına ve Yüreğir halkına gençlik merkezinin faaliyetleri hakkında tanıtım broşürleri dağıtıldı. 

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2018, 15:42

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2