banner6

Arı gibi çalışıyor

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, durmak bilmeden 7-24 çeşitli ziyaretlerde bulunup incelemeler yapmaya devam ediyor.

Arı gibi çalışıyor

Arı gibi çalışıyor

 

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Adana’nın önemli sahil ilçelerinden olan Karataş’ta çeşitli gezi ve incelemelerde bulundu.

 

Karataş İlçesi’nde, beraberindeki Karataş İlçe Kaymakamı Durmuş Gençer ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak ile birlikte mülkiyeti Adana Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığına ait olan Öyküm Butik Otel’i ziyaret eden Vali Demirtaş, otel yöneticilerinden doluluk oranı ve ziyaretçilerin ilçeye yönelik beklentileri hakkında bilgiler aldı.

 

Ardından ise Vali Demirtaş,  ilçede bulunan çeşitli kurum kuruluşları ziyaret edip, inşaatları denetlemeyi de ihmal etmedi. Tuzla Mahallesi sakinlerinin dile getirdikleri sorunları ve talepleri dinleyen Vali Demirtaş, kamu kurum ve kuruluşları olarak en öncelikli amaçlarının, vatandaşların dile getirdikleri sıkıntıları çözümlemek olduğunu söyledi ve kendisine iletilen eksikliklerin giderilmesi noktasında gereken tüm çalışmaların yapılacağını ifade etti.

 

 

 

ADANA (İLKHABER)-Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Adana’nın önemli sahil ilçelerinden olan Karataş’ta çeşitli gezi ve incelemelerde bulundu.

 

Öğle saatlerinde geldiği Karataş İlçesi’nde, beraberindeki Karataş İlçe Kaymakamı Durmuş Gençer ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak ile birlikte mülkiyeti Adana Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığına ait olan Öyküm Butik Otel’i ziyaret eden Vali Demirtaş, otel yöneticilerinden doluluk oranı ve ziyaretçilerin ilçeye yönelik beklentileri hakkında bilgiler aldı.

 

 ÖYKÜM BUTİK OTEL’DE İNCELMEDE BULUNDU

 

Adana’nın Akdeniz’e açılan pencereleri olan Karataş ve Yumurtalık ilçelerindeki turizm potansiyelini yeni yatırımlarla buluşturmayı amaçladıklarını kaydeden Vali  Mahmut Demirtaş, Öyküm Butik Otel’i ziyareti vesilesiyle tüm turizm yatırımcılarını İlçeye yatırım yapmaya çağırdı.

 

KARATAŞ ABDULLAH TEKİN DEVLET HASTANESİ

 

Vali Demirtaş, daha sonra ilçede yapımı devam eden ve önemli bir sağlık hizmeti eksikliğini giderecek olan Karataş Abdullah Tekin Devlet Hastanesi ek binası inşaatında denetlemelerde bulundu.

 

Hastane ek bina inşaatının geldiği aşama hakkında bilgi alan Vali Demirtaş, özellikle yaz aylarında nüfusu önemli oranda artan ilçede sağlık hizmetlerinin kaliteli bir şekilde verilmesi için, hastane ek binası inşaatının öngörülen sürede tamamlanması için gerekli çalışmaların titizlikle yapılması talimatı verdi.

 

GENEL ASAYİŞ DURUMU HAKKINDA BİLGİ ALDI

 

Vali Demirtaş, Tuzla Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ederek, bölgedeki genel asayiş durumu hakkında bilgi aldı.

 

Vali Mahmut Demirtaş, Tuzla Jandarma Komutanlığı’nın tüm personeline, asayişi temin etmek ve vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamak yolunda gerçekleştirdikleri özverili çalışmalardan dolayı teşekkür etti ve görevlerinde başarılar diledi.

TUZLA GENÇLİK KAMPI’NDA

 

Tuzla Gençlik Kampı’nda incelemede bulunan Vali Demirtaş, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak’tan Gençlik Kampı’nın genel durumu hakkında çeşitli bilgiler aldı.

 

Vali Mahmut Demirtaş ise, kampın daha iyi şekilde hizmet verebilmesi ve layıkıyla değerlendirilmesi için gerekli tüm çalışmaların titizlikle yerine getirilmesi talimatını verdi.

 

VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

 

Tuzla’daki incelemelerini sürdüren Vali Mahmut Demirtaş, vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Tuzla Mahallesi sakinlerinin dile getirdikleri sorunları ve talepleri dinleyen Vali Demirtaş, kamu kurum ve kuruluşları olarak en öncelikli amaçlarının, vatandaşların dile getirdikleri sıkıntıları çözümlemek olduğunu söyledi ve kendisine iletilen eksikliklerin giderilmesi noktasında gereken tüm çalışmaların yapılacağını ifade etti.

 

Vali Mahmut Demirtaş’ın Tuzla Mahallesi sakinlerince yoğun ilgiyle karşılanan ziyareti, vatandaşların hal ve hatırlarını sorup sohbet etmesiyle sürdü.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2017, 17:21

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER