banner6

Arıoğlu, Otistik çocuklar yararına konser verdi

Adana Barosu üyelerinden Avukat İkbal Özlem Arıoğlu, otistik çocuklar yararına Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda düzenlediği konserinde Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük, meslektaşını yalnız bırakmadı.

Arıoğlu, Otistik çocuklar  yararına konser verdi

  ADANA(İLKHABER) - Adana Barosu üyelerinden Avukat İkbal Özlem Arıoğlu, otistik çocuklar yararına Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda düzenlediği konserinde Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük, meslektaşını yalnız bırakmadı.

Hukukçu kimliğinin yanı sıra söz yazarlığı, besteci ve yorumcu olarak da tanınan İkbal Özlem Arıoğlu, geçtiğimiz günlerde ilk albümü 'Sihir Gibi'yi müzikseverlerin beğenisine sunmuştu.

İkbal Özlem Arıoğlu aynı zamanda Adana Barosu Oda Korosu’nun da solistlerinden. Kendisi gibi eşi İshak Arıoğlu’nun da avukat olduğunu ve desteğini her zaman arkasında hissettiğini ifade eden Arıoğlu, konserine gelen tüm konuklarına teşekkürlerini sundu.

Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük de meslektaşını kutladı ve çok anlamlı konserinde bulunmaktan büyük bir onur duyduğunu ifade etti. Konsere Adana Barosu Kültür ve Sanat Komisyonu Başkanı Av. Kahraman Bozkurtlar ve avukatlarda ilgi gösterdi.

 

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2016, 15:58

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER