ASKİ her yerde

Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü'nün kırsalda hayata geçirdiği ciddi projelerin yanı sıra şehir merkezinde sürdürdüğü çalışmaları da hız kesmiyor. 7/24 Adana'ya hizmet eden ASKİ, içme suyunu ev ve iş yerlerine sorunsuz ulaştırıyor.

ASKİ her yerde

ADANA(İLKHABER) - Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü'nün kırsalda hayata geçirdiği ciddi projelerin yanı sıra şehir merkezinde sürdürdüğü çalışmaları da hız kesmiyor. 7/24 Adana'ya hizmet eden ASKİ, içme suyunu ev ve iş yerlerine sorunsuz ulaştırıyor.

Vatandaşların mağdur olmaması için çalışan İçme Suyu Daire Başkanlığı ekipleri, Şehit Duran Mahallesi'nde hat yenileme çalışması gerçekleştirdi. 250 metrelik hatta 90'lık PVC borunun döşenmesi 1 gün içerisinde tamamlandı. Hat yenileme çalışmalarının haricinde abone bağlantılarını da yapan  ekipler, bölge halkının su sorununu eksiksiz olarak ortadan kaldırdı.

OPRUKÇU: "ASKİ 7/24 ADANALILARIN EMRİNDE"

Gerek kırsalda gerek şehir merkezinde gerçekleştirilen çalışmaları bizzat yerinde denetleyen ve incelemelerde bulunan ASKİ Genel Müdürü Hüseyin OPRUKÇU; "Su, insanoğlunun hayatında çok önemli bir yaşam kaynağı. Bizler bunun bilinciyle hareket ederek sorunsuz içme suyuna kavuşmaları için her zaman vatandaşlarımızın emrindeyiz." dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2017, 14:32

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2