banner6

Avukatlar ormanlarına yüzlerce fidan dikti

Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük, burada yaptığı konuşmada, “Dünya atalarımızdan miras kalmadı, çocuklarımızdan emanet aldık.

Avukatlar ormanlarına yüzlerce fidan dikti

ADANA (İLKHABER) - Adana Barosu tarafından 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle Baro Başkanı Av. Veli Küçük, Baro Başkan Yardımcısı Av. Sabahattin Gümüş, Baro Saymanı Av. İlknur Önal, Baro Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Ayşe Duygu Özgüven, Av. Furkan Kılıç, Av. Özge Doğan İşcan, Av. Ümit Arif Özsoy ve Av. Nevzat Elçi, Çevre ve Kentleşme Komisyonu Başkanı Av. İsmail Hakkı Atal, komisyon üyeleri Av. Çetin Berköz, Av. Öykü Eşberk ve Baromuz mensubu avukatlar, stajyer avukatlar ile baro personeli ile yurttaşlarımızla birlikte ‘Adana Barosu Hatıra Ormanı'na çam ve zeytin fidanlarını toprakla buluştururken etkinlik sonunda baro tesislerinde katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük, burada yaptığı konuşmada, “Dünya atalarımızdan miras kalmadı, çocuklarımızdan emanet aldık. Adana Barosu Hatıra Ormanımıza bu yıl da bilhassa son dönemlerin en gündemde olan ağaçlarından ve siyasi iktidarın 7.kez gündeme getirdiği yasa taslağı ile ülkemizde geleceği büyük tehlike altında olan zeytin ve çam fidanları ektik, mevcut ağaçların bakımlarını yaptık. Bu fidanlar aydınlık geleceğimizle birlikte büyüyecek.  Bizlerin de artık birer dikili ağacımız var. Bu tür etkinliklerimize önemli ve ciddi destek veren avukatlarımıza, Adana Orman Bölge Müdürlüğü'ne teşekkür ediyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2017, 16:05

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER