Azgın ile yola devam

Adana ESOB'a bağlı Kozan Berberler ve Kuaförler Odası Olağan Genel Kurulu Kozan Ticaret Odası Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Azgın ile yola devam

ADANA - Adana ESOB'a bağlı Kozan Berberler ve Kuaförler Odası Olağan Genel Kurulu Kozan Ticaret Odası Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Mevcut Başkan Zahide Azgın olağan kongrede seçimlere tek liste ile giderken kongreye gösterilen ilgi büyüktü.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan kongrede divan başkanlığını Berberler ve Kuaförler Federasyonu Genel Başkanı Bayram Karakaş yaptı. Oluşan divanın ardından kongrenin açılış konuşmasını Kozan Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Zahide Azgın yaptı. Yönetim ve denetim kurulu faaliyet raporlarının okunmasının ardından 4 yıllık gelir gider bilançosu oylamaya sunuldu.

 

Raporlar oda üyeleri tarafından oy çoğunluğu ile kabul edilince, Başkan Azgın'ın yönetimi ibra edilmiş oldu. Yeni dönem çalışma raporu ve tahmini bütçenin okunup, oylanmasından sonra bir teşekkür konuşması gerçekleştiren Azgın, kongreye katılan üyeleri başta olmak üzere misafirlere teşekkür etti.

 

Daha sonra divan kurulu seçimlerinin gerçekleştirilmesi için idareyi ilçe seçim kurulu yetkililerine devrettiler.

Tek liste halinde girilen seçimlerde Mevcut Başkan Zahide Azgın oyların tamamını alarak 4 yıl süre ile tekrar Kozan Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı seçildi.

 

Gerçekleşen seçimler sonrasında yönetim üyeleri şu isimlerden oluştu.

Başkan Zahide Azgın, Yönetim Kurulu Üyeleri Musa Öztürk, İsmail Yıldırım, Emel Sağmen, Enver Yağyemez, Zafer Karaca ve Neslihan Ak olurken denetim üyeliklerine ise şu isimler seçildiler. Hakkı Yavuz, Mehmet Vural Ve Burcu Üstün

 

Gerçekleştirilen kongreye Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu Genel Başkanı Bayram Karakaş, MHP il 2. Başkanı Alev Ataş,  Ak Parti İlçe Başkanı Veli Gelebek, CHP İlçe Başkanı Erkan Karaoğlu, MHP İlçe Başkanı Nihat Atlı, çok sayıda sivil toplum örgütü temsilcisi, mahalle muhtarları ve oda üyeleri katıldı. 

TESK Toplantısı için Ankara'da bulunan Adana ESOB Başkanı Nihat Sözütek de, Başkan Azgın'a çiçek e mesaj göndererek kutlamada bulundu.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2018, 15:49

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2