banner6

Balcalı’da bilimsel toplantılar devam ediyor

Balcalı’da bilimsel  toplantılar devam ediyor

ADANA (İLKHABER) - Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi bilimsel toplantılar ve kurslara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bu çerçevede Türk Algoloji Derneği ve Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Algoloji Bilim Dalı tarafından 13-14 Nisan tarihleri arasında Omuz, servikal bölge ultrasonografisi ve ultrasonografi eşliğinde enjeksiyonlar kursu düzenlenecek.

Konuyla ilgili bilgi veren Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Algoloji Bilim Dalı Başkanı ve Türk Algoloji Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hayri Özbek, öncelikle Türkiye’nin en önemli ağrı merkezlerinden biri olduklarına vurgu yaptı. Özbek, ağrı üzerine çok önemli bilimsel çalışmalar ve toplantılar yaptıklarını ve yapmaya da devam ettiklerini belirterek, bu toplantılarda bilgi paylaşımlarının son derece önemli olduğunun altını çizdi.

Bu toplantılar çerçevesinde hekimlerin alanlarındaki yeni gelişmeleri takip edebilme fırsatına sahip olduklarını dile getiren Özbek, 13-14 Nisan tarihleri arasında da düzenleyecekleri  Omuz, servikal bölge ultrasonografisi ve ultrasonografi eşliğinde enjeksiyonlar kursunun da çok faydalı olacağına inandıklarını belirtti.

Kurs bilgilerinin ve katılım formlarının Türk Algoloji Derneği’nin internet sitesinden bulanabileceğine işaret eden Özbek, konuyla ilgilenen hekimleri bu önemli kursa davet etti.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2019, 14:39

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER