Baro’dan Çetin ve Akay’a ziyaret

Baro’dan Çetin ve Akay’a ziyaret

F. Metin MARACI

ADANA (İLKHABER) - Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük ve yönetim kurulu üyeleri Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin ile Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İlk ziyaretini Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’a yapan Baro Başkanı Av. Veli Küçük ve beraberindekiler, Akay ile ülke ve kent gündemi hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Seyhan Belediye Başkanı Akay da çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi.

Baro heyeti daha sonra Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i ziyaret etti. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin,  toplumun her kesimine hizmet üretecek bir belediye başkanı olacağını ifade ederek, “Seçim yarışında kazanan Çukurova’dır. Daha önce olduğu gibi yeni dönemde de hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Aldığımız hizmet bayrağını daha ileriye taşıma sevdalısı olacağız. Çukurova’da seçmenin haklı sesi olduğumuzu bir kez daha kanıtlayacak projelerle iş başındayız“ dedi.

Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük de Çukurova’nın Adana’nın sorunlarını bilen ve çözüm üretme dehası bir başkan kazandığını söyledi. Soner Çetin’in meslektaşı olduğunu belirten AV. Küçük, “Meslektaşımızın Belediye Başkanı olması bizi fazlasıyla memnun ediyor. Avukatlık mesleğini icra ederken elde ettiği başarılar ortada olan Sayın Çetin’in Çukurova’yı sorunsuz bir ilçe haline getireceğinden hiç kuşkumuz yok. İnanıyoruz ki Çukurova meslektaşımızla daha çağdaş, daha adaletli bir çizgiye ulaşacak” şeklinde konuştu.

Baro Başkanı Av. Veli Küçük’e; ziyaret esnasında; Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Sinem Tanrısınatapan Keskin, Av. Timur Ortatepe, Av. Nevzat Elçi, Av. Mert Kuşdemir, Av. Miyesser Erselan Önenli ve Baro Müdürü Çiğdem Buyruk de eşlik etti.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, makamında bulunan özel tasarım bir Atatürk portresinin nasıl yapıldığına ilişkin Baro Başkanı Av. Veli Küçük’e bilgi verdi.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2019, 11:45

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2