banner6

Barodan Yüreğir ve Sarıçam Belediyelerine ziyaret

Barodan Yüreğir ve Sarıçam Belediyelerine ziyaret

F. Metin MARACI

ADANA (İLKHABER) - Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte 31 Mart 2019 Yerel ve Mahalli İdareler Seçimlerinden sonra Yüreğir Belediye Başkanı seçilen meslektaşları M.Fatih Kocaispir ve Sarıçam Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Bilal Uludağ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yerel seçimlerde baro üyesi avukatlardan ilçe belediye başkanlıklarına ve belediye meclis üyeliklerine seçilen tüm meslektaşlarını kutladığını ve bundan büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Baro Başkanı Av. Veli Küçük, Baro yönetimi olarak göreve seçilen Büyükşehir, ilçe belediye başkanlarını da makamlarında ziyaret ettiklerini söyledi.

Belediye başkanları ile her türlü işbirliğine hazır olduklarını ifade eden Baro Başkanı Av. Veli Küçük, "İlçenin sorunlarını en güzel bir şekilde çözeceklerine inancım tamdır. Baro olarak Yüreğir ve Sarıçam ilçe belediyelerimizle her konuda işbirliğine hazırız" diye konuştu.

Yüreğir İlçe Belediye Başkanı Mehmet Fatih Kocaispir ve Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ da baro yönetimi ve meslektaşlarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdiler.

Baro Başkanı Av. Veli Küçük’e; ziyaret esnasında; Baro Başkan Yardımcısı Av. Sabahattin Gümüş, Genel Sekreteri; Av. Semih Gökayaz , Yönetim Kurulu Üyeleri ; Av. Timur Ortatepe, Av. Nevzat Elçi, Av. Miyesser Erselan Önenli ve Baro Müdürü Çiğdem Buyruk da eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 23:45

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER