BAŞKAN AYDAR, DÜĞÜN TÖRENLERİNDE HEMŞEHRİLERİNİ YANLIZ BIRAKMADI

BAŞKAN AYDAR, DÜĞÜN TÖRENLERİNDE HEMŞEHRİLERİNİ YANLIZ BIRAKMADI

ADANA(İLKHABER)- Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, hafta sonu mesaisini yoğun geçirdi. Ceyhan’ın genç ve dinamik Başkanı Aydar katıldığı 12 ayrı düğün töreninde hemşehrilerini yalnız bırakmadı.

 

Kurban Bayramı telaşı dolayısı ve okulların açılmasından önce düğünler için acele edilmesi hafta sonu vatandaşları bir düğünden bir düğüne adeta koşuşturarak tatlı bir telaş yaşanmasına neden oldu.

Belediye Başkanı Kadir Aydar hafta sonu katıldığı merasimler ve kıydığı nikâhlarla ilgili açıklamasında vatandaşların davetlerine icabet edip onların mutluluklarına ortak olmaktan büyük sevinç ve heyecan duyduğunu belirtti.

Başkan Kadir Aydar hafta sonu dünya evine giren

Erdi & Emine, Hasan & Semiha, İdris & Büşra, Halil & Büşra, Vedat &Yeliz, Sefer & Ayşegül, Tayfun & Huriye Ebru, Aydın & Esra, Abdullah & Mühsine, Soner & Keziban, Serkan & Fatma Nur, Merve & Ali çiftlerinin mutluluklarına ortak oldu.

Başkan Kadir Aydar, hafta içi yoğun programlarıyla mesaisini harcarken, hafta sonu düğün törenlerine katılarak zamanını halkla iç içe geçirmeye devam etti. Ceyhan'ın daha iyi hizmet alabilmesi için gecenin ilerleyen saatlerine kadar mesaisini harcayan Başkan Aydar, başarılı çalışmalara imza atma sırrını da azim ve kararlılık olarak gösterdi.

Hemşehrilerimizin her daim yanında olacağız sözüyle yola çıkan Ceyhan Belediye Başkanı Aydar, hafta içi ve hafta sonu yoğun iş temposuyla bu sözünü yerine getiriyor. Bu hafta sonu 12 düğün törenine katılarak genç çiftlerin mutluluklarına ortak olan Başkan Aydar , gençlerimizin en güzel günlerini paylaşmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Başkan Aydar açıklamasında, “Her fırsatta halkımızla birlikte olmaya devam ediyoruz. Mutluluklarında da dar günlerinde de yanlarında olacak, belediye olarak üzerimize düşen her konuda gerekli desteği  vereceğiz. Düğün, nikâh ve sünnet gibi merasimlerde de aynı şekilde ailelerin ve gençlerimizin heyecan ve mutluluğunu paylaşıyoruz. Geçtiğimiz hafta sonu da bu anlamda yoğun geçen günlerimizdendi. Her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaktan büyük sevinç duyuyor, çiftlerimize mutluluklar diliyorum.” dedi.

Saygının ve sevginin olduğu bir evliliğin hayat boyu huzur ve bereket getirdiğini belirten Başkan Aydar'ı dikkatle dinleyen çiçeği burnunda genç çiftler, kendilerini yalnız bırakmayan Başkan Aydar'a teşekkürlerini ilettiler.

Hande Muştu


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER