Başkan Kocaispir’den  Veli Küçük’e ziyaret

Başkan Kocaispir’den   Veli Küçük’e ziyaret

ADANA(İLKHABER)-Yüreğir Belediye Başkanı M.Fatih Kocaispir, Baro Başkanı Av Veli Küçük’ü makamında ziyaret ederek, kurumlar arasındaki iletişimin güçlendikçe sorunların çözümünün hızlanacağına dikkat çekildi.

Baro Başkanı Av. Veli Küçük, nazik ziyaretlerinden ötürü Yüreğir  Belediye Başkanı M. Fatih Kocaispir’e teşekkürlerini iletti. 

Belediyenin her zaman Baronun yanında olduğu ve destek verdiğini belirterek, "İlçenin sorunlarını en güzel bir şekilde çözeceğine inancım tamdır. Baro ve Yüreğir ilçe belediyemizle her konuda işbirliğine hazırız" dedi.

Yüreğir İlçe Belediye Başkanı Mehmet Fatih Kocaispir de baro yönetimi ve meslektaşlarını ziyaret etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan M. Fatih Kocaispir, göreve geldiği günden itibaren yapılan çalışmalar hakkında bilgi paylaştı. Yüreğir Belediye Başkanı M. Fatih Kocaispir, “Cumhuriyetimizle yaşıt tarihi geçmişe sahip olan Adana Barosu önemli bir yere sahiptir. Başkanı Av. Veli Küçük’e ve baro yönetimine başarılar diliyorum” ifadesini kullandı.

Ziyaret esnasında; Baro Genel Sekreteri; Av. Semih Gökayaz, Sayman Av. İlknur Önal ve Yönetim Kurulu Üyesi Av. Timur Ortatepe de hazır bulundu.

Ziyaret sohbet şeklinde devam etti ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2