banner6

Başkan Uludağ’dan Vali Demirtaş’a veda ziyareti

Adana Valiliğinden Mardin Valiliğine atanan Mahmut Demirtaş’ı Adana’da valilik makamında ziyaret eden Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Vali Demirtaş’a Adana’ya hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, yeni görevinin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Başkan Uludağ’dan Vali Demirtaş’a veda ziyareti

ADANA(İLKHABER)-Adana Valiliğinden Mardin Valiliğine atanan Mahmut Demirtaş’ı Adana’da valilik makamında ziyaret eden Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Vali Demirtaş’a Adana’ya hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, yeni görevinin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ valiler kararnamesi ile Mardin valisi olarak atanan Mahmut Demirtaş’a veda ziyaretinde bulundu. Ziyarette vali Demirtaş’ın hizmet süresi boyunca Adana’ya önemli katkılarda bulunduğunu Adana’nın tanıtımı ve gelişmesi adına başarılı çalışmalara imza attığını dile getiren Başkan Uludağ Vali Demirtaş’a yeni görevinin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Mahmut Demirtaş; Adana’da görev yaptığı süre boyunca el birliği ile Adana’yı daha iyi bir noktaya getirmek için yapılan çalışmalarda kendisine destekleri için Başkan Bilal Uludağ’a teşekkür etti.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER