banner6

Başkan Yılmaz muhtarlarla buluştu  

Başkan Yılmaz muhtarlarla buluştu  

  MERSİN (İHA) - Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, mahalle  muhtarlarıyla bir araya gelerek, sorun ve taleplerini dinledi.  

  Muhtarların yerel yönetimdeki önemine değinerek, “Demokrasinin temel taşları  muhtarlardır” diyen Yılmaz, “Daha güzel bir Toroslar’ı hep birlikte inşa edeceğiz”  ifadelerini kullandı. 31 Mart seçimlerinde tekrar seçilen ve ilk defa göreve gelen tüm  muhtarları tebrik ederek konuşmasına devam eden Yılmaz, “Şehrimize, ilçemize ve  mahallelerimize en güzel hizmetleri vereceğinize, el birliğiyle Toroslar’a en iyi şekilde  hizmet edeceğimize canı gönülden inanıyorum” diye konuştu.

  Toroslar ilçesi sınırları içinde bulunan 67 mahalle muhtarı ile sürekli işbirliği içinde  ve koordineli bir şekilde çalışacaklarını ifade eden Yılmaz, “Halkın oylarıyla seçilmiş  olmak hiç kuşkusuz bizlere olduğu gibi sizlere de çok büyük bir sorumluluk yüklüyor.  Gelişen ve büyüyen Toroslar için siz değerli muhtarlarımızla sürekli görüş alışverişi  yapmayı, sorunları ve talepleri ivedilikle çözüme kavuşturmayı çok önemsiyoruz”  şeklinde konuştu.

  “Hizmetlerimizin hızını ve kalitesini yükseltmek istiyoruz"

  Ekonomik ve sosyal kalkınmanın yerelden başladığına dikkat çeken Yılmaz, şöyle  devam etti; "Sizler, mahallelerinizdeki her bir hanenin sevincini de hüznünü de  eksiğini de en iyi şekilde bilen ve belediye olarak bizlerin yapacağı hizmetlere en  somut katkı ve önerileri sunacak kişilersiniz. Sizlerin vasıtasıyla Toroslar halkımıza  vereceğimiz hizmetlerin hızını ve kalitesini yükseltmek istiyoruz. Mahalle ve  köylerinizde yaşadığınız sıkıntıları, bizlerden beklentilerinizi iletmeniz ve karşılıklı  görüş alışverişinde bulunmamız amacıyla düzenlediğimiz bu toplantının bundan  sonra da geleneksel hale gelmesini planlıyoruz.”

  “Bizlere duyduğunuz güven ve vermiş olduğunuz değerden dolayı mutluyuz” diyen  muhtarlar ise “Böyle bir organizasyonda bizleri bir araya getirerek sorunlarımızı dinleyen Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dediler.

  Toplantı sırasında muhtarlardan gelen talep ve önerileri dikkatle dinleyen Başkan  Yılmaz, gelen taleplerin aciliyet sırasına göre giderilmesi için ilgili birim müdürlerine talimat verdi. Toplantı, Başkan Yılmaz’ın mahalle muhtarlarına rozet takmasıyla sona erdi. 

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42