banner6

Beyhan Demirtaş  kermes açılışı yaptı

Vali Mahmut Demirtaş’ın eşi Beyhan Demirtaş, Yüreğir Devlet Hastanesi Seyhan Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’ne kayıtlı üyelerin Seyhan Halk Eğitim Merkezi usta öğrencilerinin desteği ile hazırladığı kermesin açılışını gerçekleştirdi. kermeste yer alan ürünleri tek tek inceleyen Beyhan Demirtaş yaptığı açıklamada, rehabilite desteğine ihtiyaç duyan vatandaşların tedavilerinde oldukça etkili olan el işi aktivitelerini arttırmanın önemine değindi. Beyhan Demirtaş, kermesin oluşturulmasında emeği geçenlere ve özellikle kermese destek olan Seyhan Halk Eğitim Merkezine teşekkür ettiğini dile getirdi.

Beyhan Demirtaş   kermes açılışı yaptı

ADANA (İLKHABER) - Vali Mahmut Demirtaş’ın eşi Beyhan Demirtaş, Yüreğir Devlet Hastanesi Seyhan Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’ne kayıtlı üyelerin Seyhan Halk Eğitim Merkezi usta öğrencilerinin desteği ile hazırladığı kermesin açılışını gerçekleştirdi.

M1 Adana Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte Beyhan Demirtaş, beraberindekilerle kermesin açılış kurdelesini kesti. 

Daha sonra kermeste yer alan ürünleri tek tek inceleyen Beyhan Demirtaş yaptığı açıklamada, rehabilite desteğine ihtiyaç duyan vatandaşların tedavilerinde oldukça etkili olan el işi aktivitelerini arttırmanın önemine değindi. Sosyal sorumluluk bilinciyle hastalara destek olmak için tüm Adanalıları kermese davet ettiğini ifade eden Beyhan Demirtaş, kermesin oluşturulmasında emeği geçenlere ve özellikle kermese destek olan Seyhan Halk Eğitim Merkezine teşekkür ettiğini dile getirdi.

Kermes etkinliği Beyhan Demirtaş’ın ürünler hakkında bilgiler alması ve kermeste bulunan vatandaşlarla sohbet etmesinin ardından sona erdi.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER