Beyhan Demirtaş, sağlıklı beslenme söyleşisine katıldı

Beyhan Demirtaş, çocuklarda sağlıklı yaşam trendleri, organik gıdaların doğallığı ve slow food ile sağlıklı beslenme konuları hakkında gerçekleştirilen interaktif söyleşiye katıldı.

Beyhan Demirtaş, sağlıklı  beslenme söyleşisine katıldı

ADANA (İLKHABER) - Beyhan Demirtaş, çocuklarda sağlıklı yaşam trendleri, organik gıdaların doğallığı ve slow food ile sağlıklı beslenme konuları hakkında gerçekleştirilen interaktif söyleşiye katıldı.

 

Slow Food Adana Birliği tarafından düzenlenen etkinlikte Uzman Dr. Efsun Sızmaz “Çocuklarda Sağlıklı Yaşam Trendleri”, Prof. Dr. M. Sertaç Özer “Organik Gıdalar Doğaldır, Doğal Gıdalar Organik midir?”, Diyetisyen ve Aşçı Diyetisyen Buket Çürük “Slow Food ile Sağlıklı Beslenme” konularında sunum gerçekleştirdiler.

Yüreğir Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinliğe Beyhan Demirtaş’ın yanı sıra Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’in eşi Raziye Kocaispir, Yüreğir Belediye Meclis üyeleri, Çukurova Üniversitesi öğretim görevlileri, şefler ve öğrenciler katıldı.

Etkinlikte gerçekleştirilen sunumları büyük bir ilgiyle dinleyen Hanımefendi Beyhan Demirtaş yaptığı açıklamada; sağlıklı beslenmenin çok önemli olduğunu, kötü beslenmenin tüm hastalıklara davetiye çıkardığını ve toplumun sağlığını bozduğunu belirterek topluma iyi ve doğru beslenme alışkanlığı kazandırmak amacıyla gerçekleştirilen söyleşinin çok güzel bir etkinlik olduğunu ifade edip etkinliğin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2