Beytekin’in konserinde gelir kanser derneğine

Türkiye’nin caz müzikte ki önemli seslerinden ve ülkemizin uluslararası arenada ki başarılı temsilcilerinden olan Selen Beytekin, 12 Ocak Cuma günü saat 19:45’de Gündoğdu Art Galeri’de sanatseverlerle buluşacak.

Beytekin’in konserinde  gelir kanser derneğine

ADANA(İLKHABER) - Türkiye’nin caz müzikte ki önemli seslerinden ve ülkemizin uluslararası arenada ki başarılı temsilcilerinden olan Selen Beytekin, 12 Ocak Cuma günü saat 19:45’de Gündoğdu Art Galeri’de sanatseverlerle buluşacak. Gündoğdu Vakfı Çevre ve Toplum yararına düzenlenen bu konserden elde edeceği geliri Adana Çocuk Kanser Derneğine bağışlayacağı belirtildi.  Kültür ve sanat etkinliklerinin her zaman destekçisi olan Gündoğdu Vakfı’nın katkılarıyla Gündoğdu Sanat’ın beşincisi ve I.Sezon Finalinin gerçekleştirileceği sanat etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor.

Selen Beytekin kimdir?
Mimar, Mühendis ve Matematikçi. 8 yaşında piyano eğitimine başlayıp Türkiye’nin en önemli müzisyenleriyle çalışmış. Yeteneği sayesinde piyanist Ergican Saydam’ın özel öğrencisi olmuş. 11 yıldır sahnede olan Selen Beytekin, Türkiye’nin en iyi müzisyenleriyle çalışma imkânı bulmuş. Aynı zamanda inşaat mühendisi ve mimar. Matematik astronomi ve psikoloji çalışıyor. Yakında Amerika’ya gidip big band yapmayı planlıyor 

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2018, 15:38

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2