banner6

Birlik içinde bu günlere geldik

ATB Başkanı Bilgiç, ATB kompleksi ve lisanslı depolama tesislerinin Türkiye’nin göz bebeği olacağını savundu:

Birlik içinde bu günlere geldik

 ADANA(İLKHABER) - TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, 4 yılı aşkın süredir meclis üyeleri ile çok güzel birliktelik gösterdiklerini, görev sorumlulukları gereği güzel işlere imza attıklarını, Borsa Kompleksi ve Lisaslı Depolama Tesisleriyle ülkenin göz bebeği olduklarını söyledi.

 

BAŞARILI BİRLİKTELİĞİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ

Başkanlığını Sabahattin Yumuşak’ın yaptığı ATB 52. Olağan Meclis toplantısında konuşan TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, “Adana’mızın, bölgemizin ve Ticaret Borsaları içerisinde örnek olacak bir yatırımla ülkemizin göz bebeği olan Borsa Kompleksi ve Lisanslı Depolama Tesislerimizin Adana’mıza kazandırılmasında emeği geçen tüm meclis üyelerimize ve borsa çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Birlik beraberlik içerisinde bu günlere geldik. Bundan sonrada bu başarılı birlikteliği sürdüreceğimize inancım tamdır”

 

İFTİRALARLA HİZMETLERİMİZİ ENGELLEMEYE HİÇ KİMSENİN GÜCÜ YETMEYECEK

2017 Ekim – Kasım aylarında TOBB organ seçimleri olacağını hatırlatan Başkan Bilgiç,  sözlerine şöyle devam etti:

“Ekip olarak aynı ruh ve gayretle çalışmalarımızı sürdürüp, üyelerimizin desteği ile yolumuza devam edeceğiz. Her seçimde olduğu gibi bu seçimde de aslı astarı olmayan iddialar ve çamur atmalar olacaktır. Mercimek, nohut olup, kendini kuru fasulyeden sayanlar olacak ama biz doğru bildiğimizi bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Birileri kıskançlıktan kudursa da, çamur atsa da, iftiralar yağdırsa da, yaptığımız ülkemize mal olan bu hizmetleri engellemeye hiç kimsenin gücü  yetmeyecek. 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasında borsamız ve odalarımızın önderliğinde kurulan ‘Milli İradeye Saygı Platformu’ ile Adana için nasıl birliktelik oluşturduysak; Adana’nın ihtiyacı olan her şeyde bu birlikteliğin mayası olmaya devam edeceğiz. Adana için arzulanan bu birlikteliğin bozulmasına da asla müsaade etmeyeceğiz.”

 

YENİ KABİNEYİ KUTLUYORUM

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik’in bakanlığını devam ettirmesi ve  yine Adanalı olan Jülide Sarıeroğlu’nun Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olmasının Adana için çifte şans olduğunu da ifade eden Başkan Bilgiç, “Adana’dan iki bakanımızın olması bizleri çok sevindirmiştir. Hem hemşehrimiz olan bakanlarımızı hem de yeni kabine üyelerini kutluyorum.” diye konuştu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2017, 14:36

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER