banner6

Çelebi: Her baba evladının kahramanıdır

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi, babaların evlatları için bir kahraman olduğunu belirterek, “Evlatlarının sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yaşam sürmesi, çağdaş, demokrat, insan haklarına saygılı birer birey olması için her türlü fedakarlığı hiç çekinmeden yapan tüm babaların gününü kutlarım” dedi.

Çelebi: Her baba evladının kahramanıdır

ADANA (İLKHABER) - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi, babaların evlatları için bir kahraman olduğunu belirterek, “Evlatlarının sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yaşam sürmesi, çağdaş, demokrat, insan haklarına saygılı birer birey olması için her türlü fedakarlığı hiç çekinmeden yapan tüm babaların gününü kutlarım” dedi.

Babalar Günü dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında babaların çocukları için rol model olduğunun altını çizdi. Çelebi, “Babalar çocuklarının kişiliklerinin oluştuğu gelişim sürecindeki örnek alınan kişilerdir. Babalar çocukları için huzurlu ve güvenli bir liman, her türlü zorluğu aşmalarında umut ışığıdır. Babalar, yaşamları boyunca evlatları için varını yoğunu ortaya koyar, onların arkasında her koşulda bir dağ misali koruyuculuk görevi yaparlar. Her ne kadar çocuklarına olan sevgilerini anneler gibi açıkça göstermeseler de her babanın kırmızıçizgisi çocuğudur. Yaşamını ailesine adayan, evlatları ve ailesi için her türlü zorluğa göğüs geren babalar, çocukların hayata huzurla, güvenle ve umutla bakmasını sağlayan gerçek birer kahramandır. Evlatlarının ilk kahramanları ve yol göstericileri olan babaların gününü kutluyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2019, 16:51

ilkhaber


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER