banner6

Ceyhan Belediyesi’nden depremzedelere destek

İzmir'de meydana gelen  6,6 şiddetindeki depremde zarar gören vatandaşlar için  Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, depremzedelerin, ihtiyaçlarını karşılayacak yardım kolileri hazırlandı.

Ceyhan Belediyesi’nden  depremzedelere destek

ADANA(İLKHABER)-İzmir'de meydana gelen  6,6 şiddetindeki depremde zarar gören vatandaşlar için  Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, depremzedelerin, ihtiyaçlarını karşılayacak yardım kolileri hazırlandı.

Ceyhan Belediyesi depremden etkilenen vatandaşlara destek olmak için yardım kolisi düzenledi. İçinde battaniye ve maske hazırlanarak, depremzedelere ulaştırılmak üzere yardım kolileri hazırlanarak yola çıktı.

Depremzedelerin yanında olmak ve onların yaralarını sarmak için bir nebzede bizim katkımız olsun diyen Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; "İzmir de meydana gelen 6.6 şiddetindeki deprem Tüm Türkiye'yi derinden üzdü. Bizde Ceyhan Belediyesi olarak onların yanında olmak istiyoruz.  Şimdi yaraları sarma, destek olma zamanı. Tüm kalbimizle İzmir'in yanındayız. İzmir'e gönderilmek üzere Hayır Çarşımızda hazırladığımız  battaniye ve maske kolileri hazırlanarak deprem bölgesine ulaştıracağız. Tüm İzmirli vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor. Can kaybının yaşanmamasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER