banner6

Ceyhan’da yollar yapılıyor

Ceyhan’da yollar yapılıyor

ADANA (İLKHABER)-Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar seçimlerde verdiği sözleri bir bir yerine getirmeye devam ediyor.

 

Yıllardan buyana Ceyhan’ın kanayan yarası olan bozuk yollara Başkan Aydar çare oldu. Burhaniye Mahallesinde bulunan ve vatandaşların sürekli şikâyet ettiği yolların asfaltlama çalışması başladı.

Adana Büyükşehir Belediyesi ile Ceyhan Belediyesi, Burhaniye Mahallesi’nde asfalt çalışmalarına başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Aydar, Ceyhanlıları köstebek yuvasına dönen yollardan kurtaracaklarını belirtti.

Ceyhan Belediyesi ekipleri, Büyükşehir Belediyesi ile ortak yürüttüğü projeler kapsamında yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ana cadde ve bulvarlarda alt yapı sorununun çözülmesinin yanı sıra köstebek yuvasına dönüşen ara sokakların yapımına başlayan ekipler, Başkan Kadir Aydar’ın koordinesinde Burhaniye Mahallesi’nde asfalt çalışmalarına başladı.

  “CEYHAN HİZMETE DOYACAK”

Ceyhan’daki tüm çalışma alanlarını gün boyu motosiklet ile gezerek teftiş eden Ceyhan belediye Başkanı Kadir Aydar, “Burhaniye Mahallesinde asfalt çalışmalarındayız. Adana Büyükşehir Belediye ekipleri ve Ceyhan Belediyesi ekiplerimiz ile birlikte asfaltlama çalışmalarımız devam ediyor. Burhaniye Mahallesi, Çamlıyol’a bağlanıyor. Burası yıllardır yapılmayan, insanların delik deşik sokaklarda gezdiği ve de sürekli şikâyet ettiği mahallemizde, Büyükşehir Belediye ekiplerimiz ile birlikte asfaltlama çalışmalarımıza başladık. Tüm çalışmalarımız son sürat devam ediyor, bizi izlemeye devam edin. Her şey çok güzel gidiyor. Her şey çok güzel olacak.’’ dedi.

Mahalle sakinleri ise “’Burhaniye Mahallesi yıllardan beri öksüz evlat gibiydi. Bizim de Ceyhan’ın bir mahallesi olduğumuzu hatırlayan bir başkan çıktı. Allah yar ve yardımcınız olsun. Her şey çok güzel olacak.’’ şeklinde konuştular.

İLKHABER GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER